Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ne možeš ovako da odgovoriš nakon što si rekao "gay stop". Treba da mu se zahvališ kroz poziv da zajedno skinete menjač sa kola ili budžite motor, posle idete u lov i pucate na jelene, a uveče se odmorite rekreativno u kuglani. Learn your shit.

Link to comment

:D nikad od mene dobar ucenik! A Audacity je super, vec mi koristi. Nego, zamolio bih ipak jos i za preporuku za nesto umesto Windows Movie Makera. ako ima nesto zgodno kao sto je Audacity :)

Link to comment
Probaj Avidemux, vidi kako ti se svidja.
Hmm, ne znam da li bi mi bas odgovara. Treba mi nesto gde mogu da slozim slike, uz poneki (filmski) efekat, fade in/out, ease in/out, preklapanja, itsl. i plus da uskladim sa pratecim audiom/muzikom. U principu Windows Movie Maker bi mi zavrsio taj posao, ali ja se ocigledno ne snalazim dobro u njemu, ne znam kako da filmcic koji napravim prebacim u recimo .avi ili .mp4 format, a ne mogu nigde da nadjem neki tutorial koji bi mi to razjasnio. A i sve mi se cini kao da nesto fali ovoj verziji koju sam skinuo (6.1). Ne mogu da nadjem gde se podesavaju parametri efektima (duzina trajanja nekog efekta npr.), a cini mi se da sam ranije vidjao u nekom WMM da to ima. Davno bese doduse.Hvala ti u svakom slucaju, bicece i ovaj programcic biti od koristi sigurno nekad.BTW, kad sam vec tu, sta mi ono bese treba da uvelicam sliku, a da ne izgubim na njenom kvalitetu/rezoluciji/stagod? Bejahu tu neki vektori nesto?EDIT: ok, malo sad ceprkam dalje po ovom Avidemux, mozda i ima sve sto mi treba, mada je malo komplikovan.EDIT 2: Ipak je komplikovan :D Edited by Sludge Factory
Link to comment

Za ovo prebacivanje iz formata u format i menjanje velicine mislim da posao moze da odradi Handbrake.Meni je ovaj za video editovanje bio odlican, VideoPad... Mora da se kupi, medjutim radi kao trial (ne znam tacno koliko dugo, ali dovoljno dugo ako ti treba samo za 1 projekt™).

Link to comment
Treba mi nesto gde mogu da slozim slike, uz poneki (filmski) efekat, fade in/out, ease in/out, preklapanja, itsl. i plus da uskladim sa pratecim audiom/muzikom.
Link to comment

Imam neki m3u fajl sa strmovima nekih kanala i iz nekog razlog mi vlc pusta strim pod uglom od 90% na laptopu dok na kompu radi normalno. Ima neka fora da ga unormalim?bs plejer ga ucita normalno al jako lise funkcionise menjanje kanala preko plejliste

Link to comment

Svaka cast :)Pojma nemam otkud to stiklirano. Vec sam poceo da kujem planove da mu uradim kontru sa rotiranjem desktopa za 90 stepenictrl+ kursor ako se ne varam

Edited by katamaran
Link to comment

Drugari, imam problemcic sa Windows 7 loader-om, naime kad palim laptop izbacuje crveni ekran sa sledecom porukom:windows wiht slic loader (default)windows without slic loaderwindows with slic loader (alternative mode)windows with slic loader (low memory)windows with slic loader (full debug)windows with slic loader (more forceful - may crash)load externel menugrub command lineIsti Windows i isti loader je instaliran na vecem broju masina tokom godina, pa i na tom laptopu. Isti dan sam instalirala na desktopu i laptopu, desktop radi normalno a ovaj zeza. Znate li za neko resenje bez da reinstaliram neki drugi windows?

Link to comment

imam problem oko net-a.orionov adsl, na koji je nakačen wireless ruter, sve je šljakalo super oko godinu dana. zadnjih par dana se dešava nešto čudno, par sajtova mi radi (ppp na primer) ali 99% neta ne - google, yahoo, ne pokazuje mi linkovane slike na forumu itd. to nije stalno, ujutru pre posla je tako, uveče mi uglavnom sve radi.stalno javlja da je "dns lookup failed".da ne pominjem da sam x puta restartovao i modem i ruter, zvao orion ali samo mi uključi automatski odgovor da "svi servisi rade".đwtf?restartovan i modem i ruter više puta

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...