Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Jedino je bitan 20-pin na plocu i da hard ima struju.
Upravo tako. BSOD se može pojaviti iz milion razloga, ali prekid napajanja na ploči i hardu su mi ovde nekako najlogičniji. Opet, nisam sasvim siguran. Jebada.edit: a da li si se igrao sa memorijom (mrzi me sad da sve čitam ponovo)? Edited by Anonymous
Link to comment

@ravaneli: ne može bilo koji, tj. ne bi trebalo, bitno je pozadinsko osvetljenje, dimenzije i rezolucija. Mislim da ekrani idu od oko 65e pa na gore ali sam čuo za slučajeve da su ljudi prolazili i za ispod 50e...@kat: agp grafika? 20pinsko napajanje? Pa novo napajanje vredi ko ta cela mašina.Pogledaj ti dobro kondenzatore na ploči, da nisu naduveni malo.

Link to comment

@ Anonpetljao sam nesto. Ima dve plocice i probao sam obe pojedinacno u razlicitim slotovima i nikako nije palio. Na kraju je upalio sa obe kad sam otkacio optiku sa napajanja.@ VapadPraistorijski komp koji je i kao nov bio neka kanc masina ali na njemu je jako bitan program. Instaliranje tog programa na novi komp bi bilo minimum 100 evra a zena je u frci sa lovom. Zurim da ga osposobim jer treba da odradi zavrsni racun za neku firmu u tom programu. Sreca u nesreci je da ja imam isti taj program na mom starom kompu ali njen sin i snaja nikako da se nakane da to odrade iz Kanade. Ja sam im predlozio da prebacim podatke kod mene (vec sam snimio na fles kad mi je bio ovde) pa da odradimo na mom kompu. Sam komp bih voleo da sredim jer je tetki glavna zabava. Za skype i facebok joj je dovoljno dobar. Unuke imaju laptopove al zena to ne moze da koristi...

Pogledaj ti dobro kondenzatore na ploči, da nisu naduveni malo.
Obraticu paznju. Valjda cu uspeti da prepoznam ako su otisli. Mada mi je vizuelno fino delovala ploca kad je bio kod mene. Nisam se setio da detaljno ispitam kondenzatore. Edited by katamaran
Link to comment
@ Anonpetljao sam nesto. Ima dve plocice i probao sam obe pojedinacno u razlicitim slotovima i nikako nije palio. Na kraju je upalio sa obe kad sam otkacio optiku sa napajanja.
Lansiraj taj CD u kantu za smeće (ionako ti optički mediji više ne služe ničemu). Tj, isključi ga sa napajanja.
Link to comment

Uradio to. Vratio sam im ga sa samo iskljucenim flopijem. Radio kratko pa BSOD-ovao i opet grafika nije davala signal. Iskljucili i cd-ove sa napajanja pa proradio al sad izgleda ne pali ni bez njih.Ili napajanje ili ploca. Ako nisu produvali kondenzatori na ploci valjda je napajanje a to nije neka strasna investicija od 1500 dindzi. Jedino bi bila steta da se i te pare bace ako nije to.

Link to comment
laptop 15.6, riba mi razjebala. moze bilo koji kao zamena i koliko da ocekujem drpanje?100€?
90€ novi led, preporuke za likove iz servisa, 20 min poslahttp://www.xelart.com
Link to comment

drugari, treba mi pomoc. jel postoji neki nacin da umesto sto fizicki moram da klikcem 15 minuta neprekidno, da umesto mene to radi neki softwear? treba mi da otvorim ovaj program, stavim kursor preko i da program to odradi umesto mene. jel to uopste moguce?

Link to comment
drugari, treba mi pomoc. jel postoji neki nacin da umesto sto fizicki moram da klikcem 15 minuta neprekidno, da umesto mene to radi neki softwear? treba mi da otvorim ovaj program, stavim kursor preko i da program to odradi umesto mene. jel to uopste moguce?
Autohotkey. Besplatan je.
Link to comment

Ima on podršku i za miša. Za kliktanje u raznim vremenskim intervalima znam, a za pozicioniranje kursora ne znam, nije mi trebalo. Proveri u guglu, recimo "autohotkey mouse cursor positioning", ili slično.Prilično jak skrpt program.

Link to comment
drugari, treba mi pomoc. jel postoji neki nacin da umesto sto fizicki moram da klikcem 15 minuta neprekidno, da umesto mene to radi neki softwear? treba mi da otvorim ovaj program, stavim kursor preko i da program to odradi umesto mene. jel to uopste moguce?
Pa sad, ovim možeš da ga napraviš... AutoIt
Link to comment

Treba mi neki progy samo da ukombinujem mp3 file sa nekim slikama i napravim video od toga. Koristio sam jednom windows movie maker i odradio je ali mi je ne znam ako onemogućio stream preko mreže na blu ray playeru, pa gledam da ga izbegnem jer neće da striume tj ne vidi hard disk dok ne UNinstaliram to čudo.So?

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...