Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Pa nemam, stoji mi ono "sorry, Netflix is not available in your country yet." A sećam se da sam pre nekog vremena sa druge mašine mogao da pristupim sajtu, gledao one free preview i ostalo, mada account nisam otvarao. Samo što se se ne sećam koji VPN service je tamo bio korišćen, znam samo da je bilo besplatno...

Link to comment

Da ne zna neko slucajno kontrole za Smor 2? Igrao sam ovo pre vise od deset godina pa sam sad slucajno naleteo na netuGL83Mm6.pnghttp://vukajlija.com...3-igrica-smor-2Mozda ne moze da radi na win 7 x64? Igrica mi se pokrene al ovaj ne mrda. Pokusavao sam i kursore i random dugmice. Probao sam i compatibility mode za win 2000 i xp i nista.

Edited by katamaran
Link to comment

Neki connection manager, poput NetSetMana ili Thinkpadovog Access Connectiona? Onda definišeš x konekcija sa istim adapterom, ali možeš svakoj konekciji da promeniš gateway, DNS, proxy itd. i samo klikom na ikonu u SysTrayu menjaš konekciju.

Link to comment

Fin je access connections; definisao sam x konekcija - posao statička, posao dhcp, conn kad nosim svoj 3g ruter, conn za hotele i sl. kad sam na putu itd itd.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...