Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Kako da popravim FlashGet, skidam neki fajl od oko 60MB i krenuo je sa normalnom brzinom od preko 50kbps a sad je negde na 0.8, gori od najgoreg torrenta..šta može da bude uzrok, obzirom da skidam neki .rar preko rapidshera?
Verovatno neki virus u pozadini radi silent update. Kad zavrsi, protok ce se vratiti u normalu. Komplet reinstal, just in case(a moz' i da probas da updatujes FlashGet na neku noviju verziju, 1.9.6.1073 radi ok ... zatim properties na fajl --> Threads from main site = (recimo) 5 --> Save as default <-- ovo je meni dok je bilo podeseno na 1 usporavalo protok za 20-30%, ne znam kako je kod tebe celih 98.5%, i proveri dal ti je speed limit mode na unlimited)Edit: Zaboravih zasto sam dosao ovde:Postoji li lak nacin da se DVD titl (.idx + .sub - obicno velicine oko 10-15 Mb) prebaci u Subripper format (.srt - velicine oko 100 Kb) ? Edited by BOOGIEMAN
Link to comment

Downloadujem vec 8 dana neke proklete vezbe, FULL DVD sta ti ja znam i sada kada sam ih skinula fajl ima ekstenziju .mdf i ne moze Windows da prepozna u cemu da ga pusta - jel ima neko ideju sta je ovo?

Link to comment
Downloadujem vec 8 dana neke proklete vezbe, FULL DVD sta ti ja znam i sada kada sam ih skinula fajl ima ekstenziju .mdf i ne moze Windows da prepozna u cemu da ga pusta - jel ima neko ideju sta je ovo?
Instaliraj Daemon Tools.
Link to comment

Rekla sam XP-u da mi kaže kada ima neki update. I kada mi on izbaci prozorče ja biram šta ću da instaliram. E sad, kako da eliminišem ono što neću? Pokušala sam i desnim klikom i sve ono što ja znam (a to nije nešto puno), ali ne provalih. Nervira me kada mi se prilikom gašenja pokazuje "shut down and install".

Link to comment

Pre 3 dana odneo u servis laptop koji je imao problema sa naprasnim gašenjem svakih 5-10-20 minuta. Dobio neke preliminarne vesti, kao još gledaju, ali izgleda da mališi nema spasa :( Nabrojaše probleme sa overheating, jedan memory stick nije valjao, i još neke stvari... pošto slutim da će cena popravke biti manje isplativa nego da dodam još neku kintu i kupim novi laptop, ne verujem da ću ga popravljati. Slava mu, junački me je služio 4 godine, downloadovao stotine gigabajta, ripovao i kopirao oko 400 DVD-ova, proveo nebrojene sate pod neslućenim opterećenjem igrajući Civ4...E sad - prilično sam siguran da mu je hard disk OK. Postoji li neki USB uređaj na koji može da se nakopča izvađeni hard disk laptopa? Sve bitnije stvari imam backupovane, ali ostale tamo neke pesme i filmovi koje ih voleo spasiti ako mogu.

Link to comment
Pre 3 dana odneo u servis laptop koji je imao problema sa naprasnim gašenjem svakih 5-10-20 minuta. Dobio neke preliminarne vesti, kao još gledaju, ali izgleda da mališi nema spasa :( Nabrojaše probleme sa overheating, jedan memory stick nije valjao, i još neke stvari... pošto slutim da će cena popravke biti manje isplativa nego da dodam još neku kintu i kupim novi laptop, ne verujem da ću ga popravljati. Slava mu, junački me je služio 4 godine, downloadovao stotine gigabajta, ripovao i kopirao oko 400 DVD-ova, proveo nebrojene sate pod neslućenim opterećenjem igrajući Civ4...E sad - prilično sam siguran da mu je hard disk OK. Postoji li neki USB uređaj na koji može da se nakopča izvađeni hard disk laptopa? Sve bitnije stvari imam backupovane, ali ostale tamo neke pesme i filmovi koje ih voleo spasiti ako mogu.
Imaš Coolermaster kutijice za hard... Izgledaju super, dobiješ i torbicu... Ima nešto tako i Chieftec... Ali sad ne mogu da nađem link... Coolermastera imam dugo, i jako sam zadovljan...
Link to comment

Hvala, drugari. HD enclosure, znači tako se zove. Malo me brine što je laptop u pitanju, ko zna koji je to model/tip hard diska, ali valjda ću saznati.

Link to comment
Hvala, drugari. HD enclosure, znači tako se zove. Malo me brine što je laptop u pitanju, ko zna koji je to model/tip hard diska, ali valjda ću saznati.
Verovatno je (99%) 2.5 inch, PATA, zbog godišta LApaTopa... U krajnjoj liniji, ponesi ga, pa probaj on the face of the place™...
Link to comment
da li neko od redovnih forumasa radi u sbb-u? ako da, molim da mi se javi na PM. hvala!
Lepse ti je da se najebes majke nekome koga bar virtuelno poznajes? :)Salim se ja, nemoj da zameris...
Link to comment
da li neko od redovnih forumasa radi u sbb-u? ako da, molim da mi se javi na PM. hvala!
evo jutros sam uplatio net kod njih i opet su neljubazni...svakog meseca se nadam da ce makar malo da se upristoje al jok...jedina stvar zbog koje sam kod njih je elite hub...tu sta moze da se nadje ma milina jedna...nego mene interesuje kako da promenim naziv nekog foldera ili fajla u total commanderu...i jos nesto mi se desava...kad gasim kopm pojavi mi se nesto explore.blabla i onda moram da idem na end now...probao sam da iskljucim to preko msconfig-a ali nece
Link to comment
kako da promenim naziv nekog foldera ili fajla u total commanderu..
U slučaju da pitaš iz stvarnih razloga a ne iz dosade..Desni klik rename, shift+F6 za menjanje celog fajla sa extenzijom, Shift+ 2 puta F6 za menjanje imena bez extenzije.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...