Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

mali uvod. pred novu godinu mi je crko akces point pa sam ostao bez interneta. posto sam uzasno nezadovoljan tim provajderom odlucio sam da dignem ruke od kupovine novog akces pointa i da se prebacim na neku jednostavniju opciju dok se ne preselim na neku stalniju lokaciju. nova godina bez interneta a sa ocem koji je imao cilj da pogleda sve zikine dinastije je uzasno depresivno iskustvo.nadjem ja neki stari telekomov hjuavei USB modem, ubacim sim karticu, sve se instalira kako treba, signala ima, bodem blinka, pritisnem konekt i pojavi se greska 619. i nema interneta.sta ciniti dobri ljudi? adsl, kabal itd. nisu trenutno opcije.

Link to comment

Koju karticu ubaciš unutra?Ne znam da li može bilo koja, makar i imao internet, ima tu nešto, možda bi bilo bolje da okreneš telekom pa da vidiš da li oni odande mogu na tom broju da uključe šta treba, tj. da li može tako.

Link to comment

pa da. izvadio sam pripejd karticu iz telefona i ubacio je u modem, i nista.zvao sam telekom, kazu moze bilo koja aktivna pripejd kartica. zasto se pojavljuje greska? treba podesiti parametre modema u skladu sa karticom. sta god to znacilo.

Link to comment

koji je modem, da vidimo da li ima kod njih na sajtu šta i kako, verovatno u podešavanjima ima ono, port, server, user name i pass...APN - gprsinternetbroj - *99#username- gprs ili mtspass - gprs ili 064

Edited by Vapad
Link to comment

Sto mi ne radi event viewer na netbuku? win 7 ultimate.Ona polja su nekako spljostena i prazna.edit: nisam uspeo da izguglam slican primer. Videcu posle da ga upalim da uradim screen.

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...