Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Trebalo bi da ga nadje sa sve imenom. Ako mislis da bi mogli biti to sto trazis ristoruj i njih.Napravis novi folder i na kraju izaberes sta hoces da restorujes od pronadjenog i pustis ga da odradi svoju magiju :)Davno sam ga koristio pa se ne secam detalja. Pogledaj neki youtube tutorijal

Za pocetak probaj kao i on da ne skeniras ceo hard vec samo pocetak (kliknes "skip" posle nekog vremena) a ako ne upali skeniraj ga do kraja. Pomenuo si da imas eksterni tako da bi najbolje bilo na njemu da napravis folder gde ce zavrsiti rekaverovani fajlovi.1. skeniras2. selektujes sta hoces da rekaverujes3. kliknes startMoguce da tek posle kliktanja start dugmeta pita gde hoces da snimis fajlove. Zaboravio sam detalje :)Posle gledanja ovog klipa ukapirao sam u kom zecu lezi grm. Ocekuj pm.
Link to comment

super, hvala ti puno u svakom sl :)ako ne uspe, jebes ga. od sad cu bitne stvari bekapovati. samo pitanje je dje :( izgleda da samim pogledom kvarim elektronske uredjaje.

Link to comment

Imam i ja jedno pitanje (u svitanje)Hvatam u kuci (cini mi se da sam je hvatao i u okolnim ulicama) neku BGUni(donji) mrezu. Da nije to slucajno neka univerzitetska mreza?

Link to comment

Koliko se razumete u w7 permissions?Imam jedan exe fajl u odgovarajućem folderu u "program files" koji mogu da otvorim samo kao administrator.Koliko god menjao ovlašćenja u "properties>security" grupi "users", opet mi zahteva administratorska ovlašćenja da ga startujem.Hoću da obični juzeri mogu da ga startuju.(U pitanju je programče iz '95 koje sam zbog problema sa kompatibilnošću morao iz dos-a da "patchujem" i od tada radi - ali za juzere neće :( )edit:usere-juzere (lepše zvuči)

Edited by ion
Link to comment
super, hvala ti puno u svakom sl :)ako ne uspe, jebes ga. od sad cu bitne stvari bekapovati.samo pitanje je dje :(izgleda da samim pogledom kvarim elektronske uredjaje.
Trebalo je onda taj video da odštampaš.
Link to comment
Bem li ga, neće ni tako :(
Десноклик, особине, безбедност, додај себе (или госта) као корисника са пуним правима. Ваљда ће тако.
Link to comment

To sam prvo probao, pre nego što sam ovde pito.Njet.Probao da dodam i "everyone", takođe s punim pravima.Odem u susedni folder i tamo otvorim propertis nekog drugog exe-a, i krenem da upoređujem properties, prava, kompatibilnost,.. sve.I sve isto, onaj 'oće, ovaj neće.

Link to comment

Jesam.Originalni exe (pre pačovanja) i dalje radi i za juzere. Ovaj drugi modifikovani (originalni nije mogao da snima ni učitava) je pačovan iz cmd prompta (šatro dosa).E sad da li ima veze ono vlasništvo (ownership) nad fajlom... nemam pojma.

Link to comment

ione, jesi li prava i pristupe dodelio i na exe i pripadajućim i na čitavom folderu? Da li se folder nalazi na drugom, zaštićenm mestu, recimo prvi na rutu D a drugi u program files ili negde u tvom user direktorijumu? Pošto, ako je moguće premestiti lokaciju što ne probati sa drugog diska i tamo dodeliti prava, čini mi se da je win onda malo lakši za saradnju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...