Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Moguce je. Ako je nesto bitno probaj sa nekim softverom za vracanje obrisanh fajlova.Meni je pre par meseci nestao jedan bitan tekst fajl pa sam ga vratio sa recover my files v5.Otisla mi memorija pa mi je pobrljavio fajl sistem na jednom hardu. Kad ga je win oporavljao nekoliko fajlova je nestalo.

Edited by katamaran
Link to comment

Ja sam jednom video da je ceo My Documents folder nestao, tj. bio ispražnjen. Pošto je juzerka noć pre toga pisala neki diplomski ili nešto, a sutra nijednog dokumenta volšebno nije bilo, ostao sam ubeđen da je u pitanju bio nervni slom i autodestruktivni shift + del ničim izazvani napad gremlina. Nikakav file recovery nije pomogao...

Link to comment

brljavi mi vindouz vec neko vreme pa sam pazario eksterni hard kako bih bekapovao sta treba, i reinstalirao os.i sad sam nekoliko sati pokusavao da nadjem to cudo. plus search ne sljaka kako treba, mislim da je ceo win explorer sjeban, buduci da se svako malo zaglavljuje. sad cu da probam sa tim recover my files

Link to comment

mislis da je dovoljno da uradim onaj test iz uindousa, kad se dize sistem?jebem ti ovu zajebanciju, od trista miliona gluposti koje cuvam na kompu, da mi nestane bas ovo govno koje mi je bitno.

Link to comment

Nije dovoljno. Meni je win dijagnostika prijavljivala da je ram ok dok je memtest dao pravi rezultat.Mislim da ces naci taj fajl bez vecih problema. Posle bi valjalo da skeniras ram sa memtestom i hard sa sentinelom.Hard je sumnjiviji plus ti je to jednostavnije za testiranje pa bih poceo od toga.

Link to comment

nista :)1. nadji fajl sa recover my files.2. Instaliraj hd sentinel i vidi sta ti kaze za performance i health harda3. memtest na flesku, podesis u biosu da se butuje sa flesa i testiras memoriju bez ulazenja u win.Ovako na slepo ja najpre sumnjam na hard.

Link to comment

hm, instalirao sam trajal verziju recover my files, izbacuje mi, kad skeniram C jedno 16 fajlova koji bi mogli biti to sto trazim, ali bez imena.i verovatno sam pglu, ali ne provaljujem kako se odradi ristor, kad vec pronadje te fajlove

Link to comment

ahaha, koristeci neki undelite my files pro softver uspeo da povratim nestali folder sa sve imenom, sa svim fajlovima unutar, ali mi, umesto pravog video zapisa u tom folderu, ristorovao neki tres film sa zombijima sto sam skinuo davno. zove se sad kao ovaj video zapis koji trazim a originalno skroz drugacije. potpuno suludo, nidje veze, jedino sto su slicne velicine i imaju istu .avi ekstenziju.jebem ti, ko da sam u skrivenoj kameri.djoku mog cu ja da povratim bilo sta.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...