Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

na reset gumb uopste ne reaguje.
Samo pritisnes ili drzis par sekundi?Ako se i zeznuo najlogicnije mi je da se odlemi onaj deo sa konektorima od stampane ploce,http://www.google.co...=8&tx=170&ty=78To mozda i nije preterano tesko popraviti. U svakom slucaju vredi ga otvoriti ako bas ne daje znake zivota. Edited by katamaran
Link to comment
Stavi mačka na leb i vodu dok ti takvom dijetom ne nadoknadi tih 5 banki.
da macki dajem leb? sta sam ja, rokfeler?
Samo pritisnes ili drzis par sekundi?Ako se i zeznuo najlogicnije mi je da se odlemi onaj deo sa konektorima od stampane ploce,http://www.google.co...=8&tx=170&ty=78To mozda i nije preterano tesko popraviti. U svakom slucaju vredi ga otvoriti ako bas ne daje znake zivota.
ma da, verujem da je nesto tog tipa. nemam nazalost lemilicu, a i garantovano bih sjebo sve, odnecu ga sjutra do nekog servisera.
Link to comment

Treba mi pomoć relativno hitno.Neko je postavio oglas ovde http://www.oglasibeograd.com/1/posts/6_OSTALO/78_Razno/sa brojem telefona mog oca. Od sinoć je imao preko 400 poziva. Instalirao sam mu neki black list program, tako da je situacija malo bolja ali to je broj koji koristi već 1x godina, pa rešenje sa promenom broja nije baš prihvatljivo. Pisao sam adminu, nekom markosvujovic at gmail.com , mailu sa whoisa damjanovic011 at gmail.com, zvao neki kanadski broj koji sam našao na sajtu, ali nema reakcije. Ukoliko neko ima ideju šta bih mogao dalje da radim nek piše.

Link to comment

Kupio sam danas u Gigatronu fles od 16GB Transcend. Kad sam ga ubacio u komp ocitava mi 14.9GB free (naravno nema nista na njemu) pa me zanima je to standard od 16GB ili da im vratim?

Link to comment

Okej je, ja sam npr uzeo Samsungovu microsd isto juče, od 32 giga i na raspolaganju imam nešto preko 29. Ne znam zašto je to tačno tako, ali znam da je uobičajeno.

Link to comment
Okej je, ja sam npr uzeo Samsungovu microsd isto juče, od 32 giga i na raspolaganju imam nešto preko 29. Ne znam zašto je to tačno tako, ali znam da je uobičajeno.
Фајл систем мора негде да запише одакле докле ти је који фајл. То ти је површина папира коју изгубиш кад се ишпарта, јер би ти можда могао да пишеш и ситније. Рачунар, јебига, не може, може да упише само тачно између линија, и још мора да одвоји маргину да на њој држи инвентар, да би уопште могао да ти исповрти фајл који тражиш. Нема где другде него на самом диску.Приде мало и кењају у рекламама, кад огласе величину у гигабајтима (од по милијарду бајтова) а оперативни систем то искаже и гибибајтовима (од по 1.073.741.824 бајта) - ту ти је већ разлика 7%.
Link to comment

zato sto je neki bijednik odlucio da se udovolji onima kojima je suvise komplikovano bilo da ukapiraju da je računar binarna životinjica i da je 2n the name of the game, tako da je , ako je tačno ono što sam čuo, sada i zvanično 1GB jednak 1000MB a megabajt 1000 kila , ali je neko to izgleda zaboravio da kaže operativnim sistemima....ali evo rasejani je već odgovorio, nekadašnji gigabajt je sada gibibajt.

Link to comment

hm, nemrem vise biti nevidljiv na gmejluOops! You are not invisible because you're logged into Google Talk from another client, device or location that doesn't support invisibility.a nisam sigurno nidje drudje ulogovan. imal ko ideju?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...