Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

U Operi, ctrl+shift+b , jeste li probali. I ona i hrom mogu da eksportuju u html a da li mogu se djoraju, ne znam.
Mogu naravno, samo što se u Operi .html fajl importuje (iz bookmark managera) preko right click, file, import Firefox bookmarks.
Link to comment
Potpuno normalno ponašanje kod Oriona. Podsetio si me da do kraja novembra odem tamo i otkažem pretplatu.
Dobro je, sad bar znam da nije do kompa. Serem im se u net.
Link to comment

Neku staru, evidentno :) Ne mogu sad da proverim, ali Opera mi stoji odavno instalirana samo kao backup.Malo mi neverovatno zvuči da tako bazičnu stvar kao što su bookmarks nisu mogli ni u kom obliku da implementiraju...

Link to comment
ja se izvinjavam sto ponovo zloupotrebljavam ovaj deo foruma, ali: da ne idem u detalje, nemam apsolutno nikakvog iskustva sa mac os. hteo bih malo da ga pogledam na virtuelnoj masini na windows 7. naravno da sam se posavetovao sa guglom prvo. medjutim slaba korist od toga. kada u vm stavim skinut iso javlja mi gresku jer nije bootable. sto je logicno, ali ja sam skidao one za koje kazu da jesu. net je pun svega i svacega, ali ja nikako da nadjem ono sto meni treba. kada bi neka dobra dusa mogla da mi kaze, korak po korak for damis, sta da skinem i kako da ga butujem u vm, bio bih mu do neba zahvalan.na kraju cu svakako uzeti neki mac zajedno sa hardverom jer mi treba, ali bih pre toga, posto to nece biti u narednih par dana/nedelja, da malo pogledam kako sve to izgleda.
Images
pretpostavka je da imaš instaliran (bar) VMware player. Edited by teacher
Link to comment

@Anonymous: Evo sad skinuo 18 da probam, i ne sviđa mi se taj pristup sa importom bookmarksa u speed dial. Speed dial bi trebalo da je... pa, brz. Ali ako u njemu kliknem na folder koji ima stotinak imported bookmarks, on pokušava da ih sve u isto vreme učita. Bzvz, kao da je problem bio zadržati klasičnu opciju gde su samo goli linkovi, umesto cele strane na kojoj su svi thumbnails zajedno...Inače nisam ni znao da sad i Opera koristi Chromium, verzija koju sam koristio je bila 12 :o

Link to comment

Koja komplikacija, ali uspeo sam (u operi 18).@madazuluAktiviranje bookmark bar-a:

To enable QAB (quick access bar) for bookmarks, please follow the steps below:1. Enter "opera:flags" in address bar, press enter key,2. Go to the "Search experiments" field, and enter "quick", then on the right, below the "Quick Access Bar" label, select "Enable" from dropdown box, and restart the Opera,3. Go to the "Settings"(Alt+P), scroll down to the "User interface" section, tick the checkbox on the left from "Show Quick Access Bar".
Import bookmark-a iz Chrome-a:
Copy the "Bookmarks" file, from the Chrome's profile folder, e.g. "...Google\Chrome\User Data\Default", to the Opera 18's profile directory, e.g. "...Developer Opera\profile\data" (overwrite existing file).Before you start copy/paste, be sure to close both: the Chrome, and the Opera.
Folderi u Windows 7 gde se nalaze bookmark fajlovi su:Google:C:\Users\<username>\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\DefaultOpera:C:\Users\<username>\AppData\Roaming\Opera Software\Opera Stable
Link to comment

vako, wifi ruter d-link dir-615, malocas pao na pod sa cirka metra visine, posto je jedno od retardiranih macica dobilo ideju da planinari.vise nemam mrezu. kad ukljucim ruter, svetli svetlo za enerdjiju i povremeno ovo sa zemaljskom kuglom. no mreze nema pa nema.na reset gumb uopste ne reaguje. jel mogu nekako da provalim dal je crko, i ako jeste, dal se te stvari uopste popravljaju? ovaj sam pazario pre 3 god za cirka 50 ojra, nemam pojma dal se isplati ovo popravljati uopste.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...