Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Jel ima neki dobar program koji sam proverava da li su drajveri apdejtovani i sve sto uz to ide kasnije?
Windows Update. Ne, stvarno, zašto misliš da ti ovo treba?
Link to comment

Imam problem sa kompom na poslu i ne bih se preterano zajebavao zbog video nadzora koji ide preko njega. Da li fasovan neki virus ili sta, ali zvuka nema kad pustim YT snimak npr. u Chromu, dok u Mozilli nece ni da ucita snimak. Nekad se desi da posle restarta kompa radi ok, ali nekad ni to ne pomaze. U desnom uglu nemam mali zvucnik (onaj Winov standardni) ali imam neki crvenkasti od RealTek HD Audio Manager i kad udjem u njega u tabu Audio I/O imam opciju da testiram zvuk i cuje se ok na oba zvucnika. Takodje kad se komp gasi/pali cuje se normalno onaj zvuk Win XP. E sad ovde imam neku drndavu Aviru, pa me zanima sta od AV programa mogu da instaliram a da ne brisem Aviru (opet ponavljam ne bih previse radio na svoju ruku obzriom da je komp na poslu).

Link to comment

Minimalne šanse su da ti je neki virus sjebao specifično youtube audio. Ako nisi već, bolje prvo probaj da reinstaliraš flash player umesto da se akaš sa višestrukim verzijama AV programa na istoj mašini (što samo po sebi retko izađe na dobro).

Link to comment
Prosto mi neprijatno da uvek budem u pravu :s_w:
Pre par dana kad si mi to napisao ja nisam reinstalirao drajvere nego sam isao na opciju repair (budala). Tek danas sam ih skroz izbrisao pa ponovo instalirao.Inace ubacio sam i AVG i nasao je 600+ kojekakvih govana-Avira cao.
Link to comment

imam 1 pitanje.nabavio sam novi komp. i sad zelim da instaliram driver slusalica i izadje neki error i kaze da ne supportuje win7...? trazio sam drivere na netu za slusalice i nema na netu nista. postoji neka druga opcija? prilicno mi je bedak sto ne mogu iskoristiti full 5.1 slusalice <_<

Link to comment
Zašto mi ne radi ripit dugme na jutjubu?
Zato što repetitio est mater studiorum, a jutjub hoće da ostanemo glupi.Ne znam, i meni se dešava na nekim klipovima.
Link to comment
prilicno mi je bedak sto ne mogu iskoristiti full 5.1 slusalice <_<
da te utješim - niko ne može koristiti full 5.1 slušalice jer tako nešto ne postoji u stvarnom svijetu.
Link to comment

Ipak je malo problem i do flash playera. Konkretno u mozilli kad hocu da skinem poslednju verziju nece ni da pocne sa skidanjem nego zakuca na Starting...U chrome radi bez problema, ali me nervira da ga koristim. Da li ima neko od podesavanja u Mozilli koje propustam kad me zeza flash?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...