Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ja tako na staroj ploci nisam mogao da pokrenem instalaciju pa morao da nadjem tastaturu sa starim jack-om jbga...A koliko se i secam da mi je bilo problematicno i win 7 da instaliram na clean instal morala je neka posebna verzija...

Link to comment

Ako možeš da uđeš u BIOS proveri da li je čekirano

USB legacy support

Ako neće, nabavi klasčnu PS/2 tastaru, pa probaj da uradiš nešto

Edited by dvb-t manijak
Link to comment
Glupersky:
False detection on file tcpip.sys at October 25, 2013On Friday, October 25, 2013, Kaspersky Lab has released anti-virus databases, which was mistakenly added detection system file tcpip.sys. This anti-virus databases detected as a malicious file tcpip.sys in Kaspersky Anti-Virus 6.0 for Windows Workstations running under Windows 7 Service Pack 1 (32-bit), put the file in Quarantine and delete the registry keys that refer to the file.At 20-00 (GMT +4:00) October 25, 2013 Kaspersky Lab released a fixed antivirus databases.Kaspersky Lab recommends update anti-virus databases and apologizes for any inconvenience caused.
Link to comment

Mikroprinc?Jesy sve vise Glupersky al ne odustajem od njih. Navika je cudo a ne bih mogao ni da funkcionisem bez password managera.Prosle godine sam morao da iskljucim sleep opciju na kompu jer mu je Kaspersky decu pravio kad bih iz iste pokusao budjenje. Tek posle sam provalio da najnormalnije funkcionise bez Pure-a ili kad ga potpuno disejblujem.Cak i ove sadasnje gluposti sa brljavljenjem brauzera (setice se mozda neko price) mogu vrlo lako da budu do njega.

Link to comment

sto je google ovoliko odlepio poslednjih dana? stalno trazi passworde, spaja naloge, salje me na google account, google+...valjda pokusavaju na silu da prebace gmail korisnike na ostale usluge.usput, samo da prijavim, kao korisnik pokojnog google readera, aol(!?) je izbacio odlican. konstantno ga poboljsavaju, bice bolji od originala.

Link to comment

Bizaran "problem":Osoba A je napravila typo pri kucanju mail adrese osobe B, pa je takva pošta stizala na "info" adresu (koja skuplja sve mail-ove sa pogrešnom adresom a odgovarajućim domenom).Na intervenciju Osobe B typo je ispravljen, ali pošta i dalje ne dolazi do Osobe B već završava na "info" kao i do sada.Gde je zez?

Link to comment

Zna neko da preporuči neki pristupačan NAS sa 2 baya, dostupan u Beogradu?Pošto se ne nadam previše, mogu i preporuke za eksterni HDD.Fala.

Link to comment

Chrome mi crashovao i posle toga kao da se vratio na neke postavke od prije sto godina. Stari bukmarci, nemam neke ekstenzije i aplikacije... wtf?!Nevrmajnd. Uspjeo sam bukmarke da spasim, ekstenzije sam ispocetka instalirao. Naravoucenije je - ako vas put nanese na filefactory sajt, obavezno odchekirajte opciju 'use filefactory download manager'.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

To sranje rade na masi warez sajtova, kao "to DOWNLOAD, click HERE", a dole sitnim slovima i već čekirano nešto tipa "...koristeći naš lepi mali malware bundle".

Link to comment
Jel ima neki dobar program koji sam proverava da li su drajveri apdejtovani i sve sto uz to ide kasnije?
Ako sve radi kako treba, ne puca, ne fali ti neka funkcija itd. - ne diraj ništa.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...