Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Kako nove? Mene nervira što me kad god odem na YT podsećaju da mogu da pređem na korišćenje svog google ID, tj. da budem pod punim imenom i prezimenom i tu. Svaki put im kažem "ne hvala", ali džabe - sledeći put kad svratim iskače mi ista "mi znamo ko si" poruka, nekad po sred ekrana a nekad samo u vrhu...

Link to comment

Mozda sam se lose izrazio, ali ja imam opciju da pod starim username-om idem (sto i biram) na svoj nalog ili pod punim imenom i prezimenom. Kad izaberem opciju ime i prezime imam kao novi nalog, dakle nema nista ni u favorites ni u history, nema nijednog od mojih upload-ova, nista, kao novi blanko nalog.Na stranu to, mene hebe druga stvar, a kolko sam ronjao sve ima veze sa Google+ nalogom.

Link to comment

Svi tutorijali na yt u kojima se objasnjava diskonekcija yt i google naloga imaju opciju sa nalozima na gmail, ali ja sam nalog na yt napravio pre 100godina sa yahoo.co.uk nalogom i sad nemam predstavu kako da razdvojim ova dva naloga :( .

Link to comment
Kako nove? Mene nervira što me kad god odem na YT podsećaju da mogu da pređem na korišćenje svog google ID, tj. da budem pod punim imenom i prezimenom i tu. Svaki put im kažem "ne hvala", ali džabe - sledeći put kad svratim iskače mi ista "mi znamo ko si" poruka, nekad po sred ekrana a nekad samo u vrhu...
Мора да си улогован негде на Гугао. Иди тамо и излогуј се, па онда на ћубета.Ја сам због ове промене политике обрисао све своје радове са јућубета (чега нисам имао много, десетак комада са неколико хиљада прегледа) и панорамија (око 900 радова са 720.000 прегледа). Ођеб.
Link to comment

drugar uzeo lumiju 920 pre neki dan i onda krenuo da ga povezuje sa svojim (inače krš) kompjuterom. instalirao je pc remote server, ne bi li pojačao ugođaj™, a ugođaj™ je bio upotpunjen kolapsom usb veza na celom kompu. ne rade mu ni tastatura, ni miš ni vežićni net preko usb antenice.problem je verovatno i veći jer ništa od toga ne radi ni u jednoj fazi dizanja sistema. u stvari, može da pritisne f8 i ode na ekran na kome treba da izabere safe mode, ali ne može preko tastature da spusti kursor na tu opciju. sistem se inače podigne normalno ali ništa od svega navedenog ne radi, niti može da radi preko lumije, a izađe mu obaveštenje "usb device not recognized".any thoughts?

Link to comment

Možda kratak soj na kontaktima, a možda ona fora da kad se stavi usb stik pa ugasite pa izvadite usb pa ponovo uključite i onda pc brljekne sa usb portovima.Ume da bude rešenje reinstaliranje usb portova iz device managare-a Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Ako je ubadao USB napred postoji mogućnost da je polomljen kontakt, to ume i da upali par elemenata na ploči ili plane napred :)Ume to i da spali kontroler a ume i samo da ga isključi zaštite radi, tako da - ukoliko je napred priključio i od tada ne radi, isključiti prednji USB sa ploče i onda probati USB nazad.

Link to comment

da pojasnim - lumija je povezana bežično, usb uređaji na kompu su tastatura, miš i antenica za wireless (desktop komp je u pitanju) i nijedan nije bio uključivan/isključivan.@indyslažem se sa mračenjem :(@frenkma ne rade mu ni miš ni tastatura, nema nikakve ručne deinstalacije, prosto zamrznuto stanje.@vapadosim što nijedan već priključeni usb uređaj ne radi; poenta tog programa je da preuzima kontrolu nad tim uređajima (koji su, jel, povezani na usb vezu) i omogućava windows fonu da ih "zameni", tj upravlja se kompom preko fona. i sad je nekako taj program ili hajdžekovao vezu (u šta sumnjam) ili je cela ta operacija bila preteška za tako slabašnu mašinu staru cca 7 godina i potrošenim komponentama.

Link to comment
da pojasnim - lumija je povezana bežično, usb uređaji na kompu su tastatura, miš i antenica za wireless (desktop komp je u pitanju) i nijedan nije bio uključivan/isključivan.@indyslažem se sa mračenjem :(@frenkma ne rade mu ni miš ni tastatura, nema nikakve ručne deinstalacije, prosto zamrznuto stanje.@vapadosim što nijedan već priključeni usb uređaj ne radi; poenta tog programa je da preuzima kontrolu nad tim uređajima (koji su, jel, povezani na usb vezu) i omogućava windows fonu da ih "zameni", tj upravlja se kompom preko fona. i sad je nekako taj program ili hajdžekovao vezu (u šta sumnjam) ili je cela ta operacija bila preteška za tako slabašnu mašinu staru cca 7 godina i potrošenim komponentama.
E pa onda se nismo razumeli.Jasno onda da je program preuzeo na sebe komunikaciju sa tim uredjajima.Deinstalacija programa i eventualno vraćanje na neki restore point...Dakle problem je očigledno softverski Poslato sa WC šolje by BVK
Link to comment

Probao je da pokrene novu instalaciju winxp-a i uopste ne prima komande. Problem je ocigledno (i) hardverski, jer bi morao naci ps2 tastaturu ili jack da bi zaobisao usb konekciju u celini, i video da li je problem samo softverski ili je maticna otisla u vecna lovista.

Link to comment
u stvari, može da pritisne f8
Ha, ovo mi promaklo. Pa onda nije spaljen USB kontroler.Elem, ubacite Ubuntu Live CD, podignite to. Napravite kompletan backup svega sto je vazno. Potom reinstalirajte Windows.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...