Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Jeli bre, Vindous apdejt mi danas prijavio da ima da se instalira Servis pak 3 za ikspe. Da li je to neko stavio i da li to treba instalirati ako nema problema sa SP2?
Eto kakav si covek, sve ti radi kako treba, a ti bi da popravljas... Zajebavam se, ne cackaj djavola, daj mu mesec dana, pa raspali gugl, pa ako ne vidis da ljudi kukaju, onda instaliraj. Ovo mislim da je dobar savet za bilo koji apdejt bilo cega.
Link to comment

Ako ti nešto znači, ja nikakvih problema za sada nemam sa SP3 koji je apliciran na instalaciji staroj već skoro 2 godine na starijoj mašini. A (de)instalirao sam sve i svašta.

Edited by Conspirator
Link to comment

Jedna draga koleginica forumašca moli preko PM-a dične junake za pomoć: radi se o firefoxu, a simptomi su sledeći...-Ne može da napiše nijedan post, ali PM radi OK? Ne radi čak ni "Preview Message"-Nije u pitanju samo PPP, radi se i o blog.hr na primer.-Ne radi google chatDama u nevolji koristi Sygate Firewall sa prilično normalnim setovanjem, i nema pop-up blokere.Ima li ko ideju? Rekao bih da nešto blokira POST akciju browsera, ali kako onda može da šalje PM-ove?edit: neće ni mrski eksplorer

Edited by Marvin (Paranoid Android)
Link to comment

Evo jedne mozgalice;Imam Fuji E550 digitalni fotoaparat, prebacijem snimke i filmove sa njega na comp preko USB-a. Fuji podržava 1.1USB protokol.Do skora nije bilo problema, a pre nekih mesec i kusur, počelo je da se dešava sledeće:greskaew7.jpgZnači, u nekom trenutku, bez ikakvog pravila, transfer pukne. Svaki deseti put, npr. uspe. Napominjem da su baterije zdrave, sveže napunjene, ponekad se desi da nakon pucanja windows "ne vidi" više digitalac, pa moram da restartujem comp, ponekad ga i dalje "vidi", bez ikakvog pravila.Probao sam da vršim transfer na drugu mašinu (laptop), tamo radi bez ikakvih problema.Imam tri harda na mašini, isto se ponaša bez obzira na koji se vrši transfer.Mašina je AMD 1,8, 1GB Rama, ploča Epox 8kda.Inače nemam nikakvih problema sa samom mašinom ili drugim perifernim uredjajima.Takodje sam priključivao na drugi USB port, mrka kapa, isto se dešava.Ima li neko ideju šta bi mogao biti problem?

Link to comment
Ako ti nešto znači, ja nikakvih problema za sada nemam sa SP3 koji je apliciran na instalaciji staroj već skoro 2 godine na starijoj mašini. A (de)instalirao sam sve i svašta.
Ja sam ga pre neki dan instalirao bez problema, samo posle toga racunar vise nije hteo da mi se butuje. :unsure: Srecom deinstalacija u safe modu lepo radi.
Link to comment
Evo jedne mozgalice;Imam Fuji E550 digitalni fotoaparat, prebacijem snimke i filmove sa njega na comp preko USB-a. Fuji podržava 1.1USB protokol.Do skora nije bilo problema, a pre nekih mesec i kusur, počelo je da se dešava sledeće:
Lupam, ali probaj da zamenis karticu (SD?). Najpre probaj da je formatiras. Ja dosta radim s karticama i mogu ti reci da se jako cudno ponasaju kad krenu da odlaze dodjavola. Upravo takve stvari su mi se desavale - jedan komp hoce, drugi nece, pa onda ovaj sto je hteo nece, pa onaj drugi hoce, pa zavisi od ovoga, pa od onoga... Formatiraj, pa javi...
Ja sam ga pre neki dan instalirao bez problema, samo posle toga racunar vise nije hteo da mi se butuje. :unsure:
:) Dobro da je sve bez problema... Jebes butovanje, kome to uopste treba! :)P. S. Vidite zasto ja uvek konzervativno vicem - sacekaj!
Link to comment
P. S. Vidite zasto ja uvek konzervativno vicem - sacekaj!
...уколико ти живот зависи од рачунара. Уколико не, рокај, па куд пукло да пукло. Ццц, људи свакодневно тестирају авионе, радили су то и док није било катапулт седишта. -_-
Link to comment
...уколико ти живот зависи од рачунара. Уколико не, рокај, па куд пукло да пукло. Ццц, људи свакодневно тестирају авионе, радили су то и док није било катапулт седишта. -_-
A jest, ako cu biti posten, volim i ja da ga userem... Ali to ne znaci da necu savetovati drugima da budu pametniji :)
Link to comment
Lupam, ali probaj da zamenis karticu (SD?). Najpre probaj da je formatiras. Ja dosta radim s karticama i mogu ti reci da se jako cudno ponasaju kad krenu da odlaze dodjavola. Upravo takve stvari su mi se desavale - jedan komp hoce, drugi nece, pa onda ovaj sto je hteo nece, pa onaj drugi hoce, pa zavisi od ovoga, pa od onoga... Formatiraj, pa javi...
Jok, burazeru, zaboravio sam da napisem, palo mi je i to na pamet, probao vise puta, al jok. Fuck. Cenim da je problem u mašini, probao juce na još jednom kompu, radi bez greške. Samo na ovoj kanti zajebava. A i čemu služi kanta sem da zajebava.
Link to comment
Jok, burazeru, zaboravio sam da napisem, palo mi je i to na pamet, probao vise puta, al jok. Fuck. Cenim da je problem u mašini, probao juce na još jednom kompu, radi bez greške. Samo na ovoj kanti zajebava. A i čemu služi kanta sem da zajebava.
Ako ti je kartica dobra, onda nista. :)
Link to comment
Jok, burazeru, zaboravio sam da napisem, palo mi je i to na pamet, probao vise puta, al jok. Fuck. Cenim da je problem u mašini, probao juce na još jednom kompu, radi bez greške. Samo na ovoj kanti zajebava. A i čemu služi kanta sem da zajebava.
S obzirom da je mašina (po slobodnoj proceni) stara oko 5-6 godina, nije ni čudo. Dok radi, radi. :)
Link to comment
Jedna draga koleginica forumašca moli preko PM-a dične junake za pomoć: radi se o firefoxu, a simptomi su sledeći...-Ne može da napiše nijedan post, ali PM radi OK? Ne radi čak ni "Preview Message"-Nije u pitanju samo PPP, radi se i o blog.hr na primer.-Ne radi google chatDama u nevolji koristi Sygate Firewall sa prilično normalnim setovanjem, i nema pop-up blokere.Ima li ko ideju? Rekao bih da nešto blokira POST akciju browsera, ali kako onda može da šalje PM-ove?edit: neće ni mrski eksplorer
eeeee, pa zar bas niko da odgovori?!sramota!moradoh da sednem za tudji racunar ne bih li se pozalila.elem, da li je moguce da je i najmanji reply (recimo, samo jedan karakter) zapravo duzi od nekog dugog pma? Edited by palchica
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...