Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

To je live dvd, radi bez instalacije.Meni se ne svidja, a ima i probleme sa odredjenim grafickim i audio karticama (integrisanim)
Ja ovo što sam gledao po netu instališe se sa USB (što je i logično pošto ovaj eepc nema dvd).Poslato sa WC šolje by BVK
Link to comment

Radi live i sa USB :)Jel ovo problem do mene (ruter ili OS) ili do provajdera?Cesto mi puca net na po par sekundi. To se desi posle klika na neki link i onda cekam ono cuveno page cannot be displayed i obicno se par sekundi posle toga vrati veza.Obicno se to desi ne vise od par puta dnevno ali danas puca svaki cas.Kad se to desi iskoci mi ovo u event vieweru

The IP address lease 192.168.1.222 for the Network Card with network address 0xxxxxxxxxxx has been denied by the DHCP server 192.168.1.1 (The DHCP Server sent a DHCPNACK message).
Link to comment

Izasao pre par dana pedeseti apdejt firmvera koji bi trebalo da sredi ovo :) (i usput verovatno napravi 10 novih problema)

2. Fixed abnormal disconnection when DHCP client renew IP address.
Jos samo par stotina verzija firmvera i napravice jednu koja ljudski radi.
Link to comment

@Frank Pembleton Ne moraš ništa da instalraš. Skinš .iso sliku, spržiš na DVD i podigneš sa DVD-a.Radi čak i kad nemaš hard.Može i USB varijanta, ali ti teba malo veštine da je spremiš.Za USB ti 100x bolji LinuxMint15. Radi i Adobe Flash u njemu, bez potrebe da ga pri savkom boot-u instaliraš, što je nekad moralo.U stvari, on je bolji u svakom pogledu, ali je kod ove Google varijante Chrome po difoltu, a kod Minta je FireFox.katamaran Probaj sa fiksnom adresom,tipa,192.168.1.xxx recimo 192.168.1.152

Link to comment
Može i USB varijanta, ali ti teba malo veštine da je spremiš.
Ja sam apsolutni laik za Linux a spremio sam ga za dva minuta na USB :)Jedinio nikako niusam uspeo da namestim drajvere za vajerles.
Probaj sa fiksnom adresom
Resio je apdejt firmvera ono. Danas mi nije pucala veza.
Link to comment
Ja sam apsolutni laik za Linux a spremio sam ga za dva minuta na USB :)Jedinio nikako niusam uspeo da namestim drajvere za vajerles.
Sa uputstvima sa sajta?
Link to comment

Nisam ni ja poznavaoc Linuksa.Igrom slucaja, drugarici crko hard, a planira kupovinu novog laptopa, pa nece stari da popravlja.Nasao sam joj ove live verzije, da se snadje dok ne kupi nov.Ovaj Google nije video zvuk, a imao i ozbiljne probleme sa grafikom.Mint joj radi odlicno.Pitala me da joj ga instaliram kad nabavi novu spravu...

Edited by dvb-t manijak
Link to comment

Neresiva enigma za me - prestao da mi radi zvuk u Chromeu, da me ubijes kad bih znao zasto :-/ ver. 30, imam Win7, probao sam sve zive predloge po netu sto sam nasao, sto je najgore, pustim youtube klip, odem u onaj Sound Mixer i gledam Chrome tab i vidim kako linija jacine zvuka skace, kao da je sve u redu, samo sto nista ne cujem. Nijedan flash klip ne mogu da pustim normalno.

Link to comment

Vidi koju verziju flash playera imaš u chrome://pluginsAko nije poslednja, prvo deinstaliraj tu koju imaš, tek onda idi i skini novu sa adobe.com - nemoj samo da apdejtuješ postojeću. Flash player (a u manjoj meri i Google Chrome) je čuven po svom bagovitom update sistemu, to je godinama unazad bio čest problem.

Link to comment

Sta drkaju ovi sa Google i prave nove YouTube naloge? Sad ne mogu lepo da se konektujem na Football manager (verovatno zbog toga). Samo su mi kreirali novi nalog i kad god se logujem pitaju me koji hocu da koristim. Kako da se resim "dupliranog" naloga?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...