Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

kad god gledam serije na netu ili neki stream, posle nekog vremena mi se zacrni slika i moram restartovati komp. flash je najnoviji, reinstalirao sam chrome, ne zagreva se previse laptop pa da bude zbog toga...zaista ne znam sta da radim.sa youtubeom je sve ok.

Link to comment

Probaj prvo nekim alatom da dobro ocistis drajvere. Neko resenje bi ti mozda bilo da iskljucis hardversku akceleraciju u flesu.Sad moje pitanje: Kako utvrditi pouzdan datum kad se neka graficka pojavila na trzistu? Riknula mi je graficka za koju sam bio ubedjen da nije vise u garanciji a sad sve vise sumnjam da jeste. U pitanju je ASUS HD 5770 cucoreKoliko znam ovaj lik radi rivjuove cim se nesto pojavi. Obicno mesecima pre nego sto nesto stigne na nase trzistehttp://www.youtube.com/watch?v=IET_pmu8s_QVideo je okacen u septembru 2010. Po nekim kevinim cekovima izgleda da sam je uzeo u martu 2011ali naravno nije 100% sigurna da su to ti cekovi. Ja se secam da sam je uzeo po nekoj sneznoj mecavi tako da bi vrlo lako mogao da bude mart 2011. Ako dokazem da sam je uzeo pre manje od 3 godine mislim da bih morao da zavrsim garanciju iako nemam papire.edit: koliko vidim po wiki radeon hd 5000 serija se pojavila September 10, 2009. Po ovome sam ipak mogao da je kupim pre vise od 3 godine ali i dalje ne mora da znaci.

Edited by katamaran
Link to comment

Kod drugara na laptopu mi se pojavljuje prilikom podizanja Win-a Regedit. Udjem u msconfig destikliram ga al mi se on opet pojavi i prilikom restarta se opet nadje stikliran kod startup menija u msconfig.

Link to comment

Iz nekog razloga me drndaju i Office i Microsoft toolkitovi za akivaciju Offica (i 2010 i 2013).MS toolkit kaže uglavnom ovo:

System.OutOfMemoryException: Insufficient memory to continue the execution of the program. at System.Runtime.InteropServices.Marshal.ThrowExceptionForHRInternal(Int32 errorCode, IntPtr errorInfo) at System.Management.ManagementScope.InitializeGuts(Object o) at System.Management.ManagementScope.Initialize() at System.Management.ManagementObjectSearcher.Initialize() at System.Management.ManagementObjectSearcher.Get() at ..(String , , String , String ) at ...ctor() at ..(Object , DoWorkEventArgs )
a Office toolkit ovo:
EZ-Activator Failed!Here is a more detailed description about the error:Failed to set KMS Host
Na istom Win7 su do pre par mesci bili i jedan i drugi Office (prvo 2010, pa 2013), pa sam vratio 2007 zbog nekih translit opcija i dodataka.Ne znam koji q sada Toolkiti zajebavaju :frust:
Link to comment

Deinstalirao sam Comodo AV i FW, i radi (uz reinstalirani Avast koji je isključen na 10 min dok traje aktivacija).Thxedit: inače sam mislio da je u AVu problem, ugasio ga i ubio procese ali ni tad nije hteo da proradi.Ostavio 2010ku

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...