Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

neko me je to savetovao, moguće čak i ovde na forumu, ne sećam se. naime, imam problem sa otvaranjem dokumenta u wordu 7, traži mi neku šifru proizvoda kad pokušavam da ga otvorim, a ako mi i otvori bez toga, ne mogu da kucam tekst. a jako mi je važno. hvala!! :)

Link to comment

e, indi i ostali, imam tosibu sa legalnim winom, imam numeru i sve.nekoliko godina vec traje, pa sam u fazonu da reinstaliram, jer neke sitnice ne rade bas kako treba, tipa fn dugme ne aktivira f1, f2 i slicno,kazem, od svega sto me veze za stari, legalni os imam samo tu numeru. jel mogu nekako da odradim reinstal, a da ostane legalica?

Link to comment

Toni, ako ti je to sve oridjinal otkad si kupio, onda na tom hard drajvu imas to sto ti treba da obnovis instalaciju win7 - obicno se pritisne F8 prilikom podizanja sistema da se dobije lista opcija (jedna od kojih je "factory recovery"). Izguglao sam da je za Toshiba laptope takodje moguca kombinacija tastera (po startovanju mashine) Alt+F10. Drugi kazu da na iskljucenom racunaru treba pritisnuti taster '0', i drzeci taj taster, 'power on'.Pre ovoga treba naravno da napravis kompletan bekap ...

Edited by Indy
Link to comment
Toni, ako ti je to sve oridjinal otkad si kupio, onda na tom hard drajvu imas to sto ti treba da obnovis instalaciju win7 - obicno se pritisne F8 prilikom podizanja sistema da se dobije lista opcija (jedna od kojih je "factory recovery"). Izguglao sam da je za Toshiba laptope takodje moguca kombinacija tastera (po startovanju mashine) Alt+F10. Drugi kazu da na iskljucenom racunaru treba pritisnuti taster '0', i drzeci taj taster, 'power on'.Pre ovoga treba naravno da napravis kompletan bekap ...
super, hvala puno, probam sve pa javim!
Naravno. Samo instaliraj isti model Windoza i sve bu OK. Vjerojatno će se i aktivirat sam od sebe. :D
ma pazario sam sa vec instaliranim. nisam dobio nikakav posebni install dvd. mislis divce da mogu da instaliram? Edited by ToniAdams
Link to comment

Izgleda mi riknula graficka.Hocu da uzmem ovuhttp://emmi.rs/grafi...productId=33337Malo me tripuje sto nema VGA izlaz. Jeftini dvi to vga adapter i to mi je u sustini isto kao da ima vga izlaz? Cak i imam taj adapter na starom kompu al mi on bukvalno sluzi samo za knjigovodstvo. edit: cak vidim da taj adapter dolazi uz graficku.Ako neko ima preporuku za eventualno bolju graficku od ove za otprilike iste novce otvoren sam za predloge. Ne bih davao znacajno vise para od ovoga.

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...