Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ne znam baš za PećKeš, on je i meni gigu, ali Microsoft.Net ti je brate prevelik, moj je 700 MB cirka kompletan (4.5). Što to imaš instalirano, i sa čime radiš, što ti koristi toliko Net.Frameworka? Tu je jedan ključić zagonetke.. i daj malo niže šota, da.P.S. Kolko ja vidim nakon kraće istrage, PećKeš je uglavnom od Officea, Live Esenšlsa i Adobe Nečega, pa možeš očekivat nepredvidljivosti™ ako si ga izbrisao.Probaj uninstalirat Net Framework, pa ga instalirat opet (Client Profile, ako ti ne treba jače).

Edited by Roger Sanchez
Link to comment

bemliga, sve izgleda ok.poslednjih nekoliko nedelja je katastrofalno radio komp, mislio sam vec da reinstaliram sistem, onda se desio neki kres posle kog je odradio skendisk i popravio kojestarije, i sad kao korektno radi.sem tog Fn gumba.guglam i gomila ima isti problem, i sve ukazuje na problem sa flash card installeromali kad probam reinstal prijavi gresku

Edited by ToniAdams
Link to comment

Da se nadovezem, donekle...Jel postoji nacin da se kablovski net koji do kompa stize klasicnim modemom (non wl), bezicno distribuira dalje po stanu, bez da se kupuje wl ruter? Ono, neka pci kartica (vidim da imaju sa antenama), koja kosta 2-3x manje od rutera? Ili sam lupio glupost, i te kartice uopste ne rade na taj nacin?

Link to comment
neka pci kartica
Može, naravno, ali će taj komp sa karticom morati da je upaljen kad god neko drugi hoće net.
Koliko ja znam PCI kartice sluze samo kao prijemnici i ne mogu da salju signal.
A kako misliš da tvoj zahtev za web stranom, ili npr. mail ode gde treba, ako je kartica samo prijemnik? :)
Link to comment

Kako blokirati MAC adresu na Asus ruteru? Slucajno sam nesto pogledao log i primetio jako sumnjivu aktivnost.A wireless client is associated - **:**:**:**:**:**authentication in progress..Authentication failledI tako u krug. Pomislio sam da mi nesto ne vileni telefon al on ima skroz drugu MAC adresu kad sam se sa njim zakacio. Oba laptopa su ugasena.Neki komsija pokusava da mi provali sifru za WiFi?Imam u opcijama da blokiram adresu nekog uredjaja koji je vec zakacen al ne vidim kako da ubacim ovu.edit: nasao tu opciju i izblokirao.

Edited by katamaran
Link to comment

Cime da vratim izbrisane podatke?Dolazim kuci a cura kaze da nema foldera sa fotkama, usput ona nikada ne koristi shift+del, a Recycle je prazan :huh: Jedina promena sto na toj particiji stoji neki fajl pod imenom bootsqm.datPomagajte molim vas :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...