Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Khm. -_-

Nevezano da li je otišlo napajanje proveri el. instalacije tj utičnicu i osigurač na kojem ti se nalazi ta utičnica.Imao par puta slučaj da napajanja luduju, crkavaju, random rade ili ne a sve zbog loše struje, što se često ne može primetiti recimo ako na isto mesto uključiš neki drugi uređaj.
Link to comment

:DA proverio sam i uticnice i osigurace. Cak je i promena uticnice u koju ide apc donela neki boljitak. Sve do kulminacije za vikend.Nazalost, problem je bio van stana. U stvari na srecu, jer je to nadleznost infostana i ne placam nista :PSent from my Nexus 4

Link to comment

Pazi, da nije bilo problema sa baterijom, mozda bih gledao dalje od "problem u kompu". Tek sam od skoro primetio istovremeno gasenje svetla na delic sekunde i restart kompa. Onda sam iskljucio komp i video da se tad ruter restartuje zajedno sa svetlom. Tu vise nije bilo dileme gde je problem. Proverio osigurace i unutra i spolja, nista. Promenio uticnicu, tek u trecoj dobio bolju situaciju. Do vikenda, kada je poceo light showSent from my Nexus 4

Link to comment

Drugar anvuko neki virus na fejsu i sad ne moze da se uloguje preko Hroma a kad proba preko Eksplorera zabaguje mu eksplorer. Sta da radim? CCleaner nije pomogao ja se ponadao da ce on pomoci.

Link to comment
Drugar anvuko neki virus na fejsu i sad ne moze da se uloguje preko Hroma a kad proba preko Eksplorera zabaguje mu eksplorer. Sta da radim? CCleaner nije pomogao ja se ponadao da ce on pomoci.
CCleaner je poznat antivirusni softver. :DPreporučujem ovo.
Link to comment

Pitanje:Memorijska kartica Sandisk M2 iz Sony telefona totalno nevidljiva za sve moguće uređaje (PC po Win7, drugi pod Win8, treći pod XP) probao na tri različita čitača kartica.Upali se lampica kad se gurne kartica u čitač, ma trepne i to je to.Znam kako se spašavaju slike sa puknutih medija, ali ovu karticu ne vidi računar, tako da ni jedan od namenskih programa ne pomaže...Ako neko zna nek' napiše...

Link to comment

kako da napravim hotspot od androida i da ga koristim na laptopuizvinjavam se unapred na nemanju interpukcije kucam sa caletovog laptopa i nista nije na istom mestu a mrzi me da trazim..naime,treba svom dragom ocu to da namestim a u android se nista ne razumem...namestila sam na telefonu wifi mrezu,napravila ime i pass i ukljucila wifi ali mi laptop ne prepoznaje mrezu i nema je,pokazuje samo kucnu..gde gresim i sta da radim

Link to comment

Settings -> Wireless & networks -> Tethering & portable hotspot.Tu u settingsima podesi ime hotspota (SSID), security postavi na WPA2 PSK, ukucaj password. Naravno, uključi pre toga opciju "Portable Wi-Fi hotspot". Wi-fi ne moraš posebno da uključuješ, uključiće se sam.Podrazumeva se da ti je data enabled, to ti je u Settings -> Wireless & networks -> Mobile Networks.Onda na kompu uključi wi-fi i nađi ga kao bilo koji drugi hotspot.

Edited by gotivac
Link to comment

Probaj 'USB Tethering', nakačiš mobilni na laptop preko USB-a, em je odmah na mreži, em ti puni baterije na mobilnom, umesto da ih krvnički troši.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...