Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Amater, nije napravo whitelist, nego samo blacklist.Pa možeš preko ninja plašta ili sakrivača dupeta da ideš napolje.Da sam ja neki admin, ne bi mogla ninašta :)
Da ne znam da si iz NSa, možda bih mislio da si admin kod mene.Ali ja sam dobar sa ajti-ovcima tako da ja znam, šta i kako
bas cu probam i to sutra. fala, rale :thumbsup:
probaj programčić"ultra surf", sve zaobilazi :)ne instalira se, ne srrče resurse, Edited by eye of the beholder
Link to comment

Mala je razlika u ceni od tog 20-inčnog LG dole, a u kvalitetu je značajna. Meni nijedan od tri različita LG monitora nikad nije zakazao, mada obično imaju labav slot za power cable pozadi pa hoće da ispadne kad ga pomeriš.Ako ipak uzmeš Samsung, ne budi kukavica kao ja i slobodno ga tiltuj po potrebi. Ja sam mesecima bio ubeđen da je prosto takav model, mora da stoji pod tim glupim uglom, nagnut ka napred :isuse: dok me nisu ubedili da ga jako pritisnem i da se ne bojim da ću ga odlomiti od postolja - zaokrenuo se, naravno.

Link to comment

Potrebne su mi osnove montaže u Premijeru. Znači, treba mi živa osoba s kojom ću da prođem bazične stavke. Naravno, uz nadoknadu. PP.

Link to comment
Potrebne su mi osnove montaže u Premijeru. Znači, treba mi živa osoba s kojom ću da prođem bazične stavke. Naravno, uz nadoknadu. PP.
50€ dvočas, min 8-10 časovašifra:kompletan retardmože i na pp
Link to comment

radio sam jedno vreme u vegas video, osnovne stvari montiranja. takodje me je zanimao premiere, jedan stariji covek je radio u istom i dopalo mi se okruzenje, tj. na prvi pogled je izgledao dosta ozbiljnije nego vegas, ali zdaba. sve mi je bilo komplikovanije nego u vegas video. imao sam volju, ali smatram da je za premiere zaista potreban ozbiljan trud i neko ko je profesionalac da ti objasni kako stvari stoje. da li si probao preko video tutorijala da iskopas nesto?

Link to comment
radio sam jedno vreme u vegas video, osnovne stvari montiranja. takodje me je zanimao premiere, jedan stariji covek je radio u istom i dopalo mi se okruzenje, tj. na prvi pogled je izgledao dosta ozbiljnije nego vegas, ali zdaba. sve mi je bilo komplikovanije nego u vegas video. imao sam volju, ali smatram da je za premiere zaista potreban ozbiljan trud i neko ko je profesionalac da ti objasni kako stvari stoje.da li si probao preko video tutorijala da iskopas nesto?
Radim i ja u Vegasu, ali bih hteo da se malo išlifujem u Premijeru. Osnovni problem mi je nedostatak vremena, hvatanje caka preko tutorijala predugo traje. Živa interakcija (iz iskustva) daje najbolje efekte što se učenja tiče.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...