Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

mislim/nadam se da nije. reinstalirao sam sistem i sada ne mogu da osposobim lan
Ne tvrdim, ali imao sam sličnu situaciju, mislim da je baš bila MSI ploča slične generacije. Integrisana mrežna je odjednom prestala da radi, bez nekog vidljivog razloga. Možda je i bilo neko rešenje, ali sam samo otišao do najbliže prodavnice i uzeo najjeftiniju pci koju su imali :)
Link to comment
Btw, dodatno mi je čudno jer jesam bio stalno ulogovan u Chrome-u, ali u samom browseru nije bio snimljen password, pa i da bude to što si rekao. Povremeno mi se dešavalo da budem izlogovan (iako nisam kliknuo na sign out), ali nisam tome pridavao neki veći značaj. Dakle ulogovan jesam, ali pass nije bio snimljen za automatsko logovanje iz Chrome-a.
Kako to misliš bio si stalno ulogovan, a ne ukucavaš šifru, a pass nije bio snimljen? :unsure: Hoćeš da kažeš da ti godinama stoji isti gmail tab otvoren? Google hoće te "unusual activities" da prijavljuje bezveze, kad npr. odeš na gmail (ili youtube, ili gde već) dok koristiš proxy server i probaš da se uloguješ, ali on mudro detektuje da to nema šanse da si stvarno ti jer je lokacija neka skroz deseta, pa te obaveštava mailom. Govnari <_<Ako niko od tvojih kontakata nije počeo da dobija mađarski spam, ne bih previše brinuo.
Link to comment

Ne ne, user i pass mi nisu sejvirani u samom Chrome-u, tipa izlogujem se pa kada odem na Gmail, da samo kliknem login jer su mi user i pass već "ukucani". Prosto sam stalno ulogovan, ne klikćem sign out kada izlazim. Moguće da je bio neki glitch u sistemu, ali šifra je promenjena i nadam se da je to dovoljno, just in case.

Link to comment

Ama, kako mogu da ti budu "ukucani" a da ih Chrome nije zapamtio?! Gde to misliš da su ukucani? (I da klikćeš sign out svaki put, ne bi Chrome zaboravljao tvoj login info - samo bi se pravio da ne zna prvi sledeći put kad dođeš.)Proveri u settings - show advanced settings - manage saved passwords, pa potraži "google" ili "gmail", garantovano ti je zapamtio i user i password. Što nije problem, naravno, sumnjam da je uopšte povezano sa tim mađarskim pokušajem logina.

Link to comment
sređujem ćaletu računar od 3 popodne i nikako ne mogu da sredim lan nethttp://www.msi.com/p...Driver&os=XP 32ovaj model, otvorio kućište, prepisao sve, našao, ali da ga jebeš neće da instalira lankapiram da je ovaj fajl i tu se nalazi ethernet, ali kao za kurac ništaNVIDIA nForce3 System Drivers
Moraš prvo da instaliraš Service pack 1 za XP, posle će da radi sa tim drajverima.
Link to comment
Moraš prvo da instaliraš Service pack 1 za XP, posle će da radi sa tim drajverima.
Misliš da instalira sa diska bez SP1? Mislim da je malo verovatno, jedino ako je neki praistorijski disk u pitanju :)
Link to comment
Misliš da instalira sa diska bez SP1? Mislim da je malo verovatno, jedino ako je neki praistorijski disk u pitanju :)
Koliko sam shvatio on je nanovo instalirao XP na taj kompjuter. I verovatno je "pregazio" prethodnu instalaciju, koja je verovatno bila sa SP1. Sad mora ponovo da instalira i SP1, pa će mu drajveri koje ima raditi.Edit: sad sam skapirao. Pa moguće je da ima neki CD koji je došao uz PC, pa je neki takav go, bez SP-a. Oni kasnije obično imaju inkorporiran barem SP1. Edited by Tresko
Link to comment

pa da zgubidaniš na poslu? nemere.sad, ozbiljno, ajtijevci i sekretarice su glavne osobe u firmi za imati odličan odnos sa.to je bukvar pametnog poslovnog ponašanja.i onda sve može... -_-(sa ajtijevcima se prirodno volim, oko sekretarica ulažem truda)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...