Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

ma nema sanse da ga otvorim uopste, turili neke srafove koje ne mogu da odvrnem uopste. HP Pavillion je u pitanju...
Ček bre, lap top je u pitanju?U fuck, nije dobro, jako nije dobro...
Link to comment

Imam problem sa laptopom. Izgleda da sam neki virus fasovala. Neće da mi od danas otvori ni jedan web browser i kad odem na system restore piše da nemam restore points, a pre 4 meseca sam ih imala.Inače, kad odem na task manager piše da ima jedan chrome koji radi, ali ne mogu da mu ubijem proces.

Link to comment

Restart i safe mode (f8) pa probaj odatle i ubijanje procesa i ciscenje. Za pocetak.Послато са HTC ChaCha A810e користећи Тапаток 2

Link to comment

Uspela sam da restartujem sve fino i sad rade browseri i pošto mi mcafee nije ništa prijavljivao downld sam Kaspersky sa torrenta. Kad sam pokrenula setup, odjednom mi McAfee prijavljuje da je neki setup fajl zapravo trojanac. Ja to iskuliram i instalirala sam Kasperskog i sad sam pustila scan. Čudne stvari. Nisam se skoro ovako preznojila ko dok sam čekala da mi se posle force shut down ponovo upali Win. Tačno bih se roknula da mi sad crkne hard disk.

Link to comment
@mauOvaj, malo ne valja da imaš dva antivirusa na jednoj mašini, samo da znaš. Skloni jednog ovaezno.
Sad sam samo bez instalacionog ključa stavila trial Kasperskog da pustim jedan veliki scan. Ne smem da brišem McAfee da me ne bi zadavili momci iz IT-a. Edited by MayDay
Link to comment
Sad sam samo bez instalacionog ključa stavila trial Kasperskog da pustim jedan veliki scan. Ne smem da brišem McAfee da me ne bi zadavili momci iz IT-a.
Neće to valjati Edited by wall
Link to comment

Sto Kaspersky sa torenta kad mozes za dzabe da ga skines sa njihovog sajta?http://www.kaspersky.com/trialsI za Kaspersky nema zezanja sa krekovima vec juris kljuceve.Meni skoro combofix resio neke probleme sto Kaspersky, mbam i spybot nisu mogli.Nek se i drugi izjasne sta misle o combofix-u :)Ne znam da li postoji mogucnost da nesto zeznes sa njim.

Edited by katamaran
Link to comment

Kaspersky i dalje drnda (68%) i do sada našao samo jedan fajl preporučen za brisanje. Inače baš mi se greje laptop pod ovom žegom. Radi i mučeni Matlab u pozadini.Nikako da kupim ono kuler postolje, pa da vidite samo kako sam ga stavila na jednu vaznu i namestla ventilator da bije ozdo u procesor. Inače blokira i pokazuje CPU usage od 100%. Kad se ovako hladi nije ni na 40%.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...