Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

E sad se samo pitam kako nisam nikada greskom umesto alt+tab udarila ctrl+tab (jer najcesce pritisnem sva okolna pre nego ubodem alt) i samu sebe prosvetlila. U svakom slucaju hvala. :)

Link to comment
E sad se samo pitam kako nisam nikada greskom umesto alt+tab udarila ctrl+tab (jer najcesce pritisnem sva okolna pre nego ubodem alt) i samu sebe prosvetlila. U svakom slucaju hvala. :)
A mozes i sa ctrl+1,2,3,4,5 u zavisnosti koji tab zelis. Meni je tako lakse. Edited by nixolaus
Link to comment

Youtube me mnogo nervira. Otvorim, ucita 2 sekunde i onda se zamrzne slika, on nastavi da se ucitava ali ja ne mogu dalje da gledam ili se ucita ceo pa je onda bez tona. :(

Link to comment

nadam se da ću uspeti da objasnim problem.elem, skinem ja sa repidšera film, podeljen u 7 fajlova.i šta se desi - ne mogu da ga otpakujem. ti fajlovi su prikazani u vidu ikonica koje računar ne prepoznaje (ne znam kako bolje da objasnim). fajlovi su imena i opisa: ime filma_[1].zip.007a winzip neće tu ništa da mi uradi.i tako...pa, ako neko ima vremena da mi objasni...

Link to comment
nadam se da ću uspeti da objasnim problem.elem, skinem ja sa repidšera film, podeljen u 7 fajlova.i šta se desi - ne mogu da ga otpakujem. ti fajlovi su prikazani u vidu ikonica koje računar ne prepoznaje (ne znam kako bolje da objasnim). fajlovi su imena i opisa: ime filma_[1].zip.007a winzip neće tu ništa da mi uradi.i tako...pa, ako neko ima vremena da mi objasni...
verovatno treba prvo da ga mrdzujes sa ovim, a ondak da ga otpakivas sa winzipom Edited by vlajčak
Link to comment

Radi samo na odredjeno vreme. Malo sam jos istrazivala, izgleda da mi nema pomoci. A ionako me ceka reinstalacija vindovsa. (inace mogu da gledam jedan video kad ispraznim kes, pa tako svaki put, super mi je zanimljivo :P)ono hvala i dalje vazi ;)

Link to comment

FF. A kad pokusam preko explorera, onda mi izbaci poruku >>Hello, you either have JavaScript turned off or an old version of Adobe's Flash Player.<< (instalirala novi flash pola sata pre toga).

Link to comment

blam me da pitam po n-ti put (missim, drugi pitali a ja nisam naučila lekciju), kako bre da skinem video sa tjubeta a da nije neki fajl sa .flv ekstenzijom koju ne mogu da otvorim angry.gif . foksica + download helper, i opet šipak.može play by play za ponavljače pls?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...