Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Cekaj malo. Zasto bre ne instaliras daemon tools, mountujes iso, instaliras rozetu, i onda mauntujes svaki pojedinacni jezik, tj nivo?Tako sam ja instalirao, kakvo raspakivanje imidza
Pa tako mi rekli :(
Link to comment

Učo, a kako ga otvaraš? Meni poslje instaliranja samo pokazuje da se taj gimp nalazi u program fajlsu ali tamo ne vidim ni jednu ikonicu koja mi otvara sam program.

Link to comment

od petka moram po 5-6 puta da pritisnem dugme uklj. za komp, dok se na kraju ne ukljuci. upali samo signalnu lampicu na dugmetu i nista. evo jutros vise nece ni to... jel mi to otislo napajanje?

Link to comment
od petka moram po 5-6 puta da pritisnem dugme uklj. za komp, dok se na kraju ne ukljuci. upali samo signalnu lampicu na dugmetu i nista. evo jutros vise nece ni to... jel mi to otislo napajanje?
Neki kondezatori su ti otišli najverovatnije i to ne na samom napajanju, nego na ploči. Bar je meni tako bilo, sa istim simptomima. Jel' stara makina?
Link to comment
jedno 5 godinica... kolko bi to moglo da me zaboli?
Obično se to ne menja (jako je pipavo, niko neće time da se bakće), nego nova ploča se uzme. E sad, pošto ti je toliko stara mašina, teško ćeš to i naći, najverovatnije.Ako nađeš nekog da ti ipak promeni kondezatore, ne više od 10-ak evra. U Srbiji. Kod vas, nemam pojma kako bi to išlo.Pazi, ne mora biti da sam upravu. Možda je stvarno otišlo napajanje, a to ti je opet 10-15 evra za nekog kineza, što nije strašno.
Link to comment

Pogledaj da li se naduo neki kondenzator na plocicapblown_3.jpgNikako ne cackaj kondenzatore rukom.Nikako ne otvaraj napajanje da vidis kakvo je stanje unutra.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...