Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Pa to, često ostane ugradjeni mic upaljen/boostovan pa pravi mikrofoniju... Meni se to dešavalo samo na lapu (da nema mic na kameri kod nekog?)

Link to comment

Ma probao nece.Slusalice imaju i zeleni i pink jack.Nista gore nego kad se neko ne razume a nije blizu tebe da odes da mu sredis stvar.

Link to comment

Još jednom: kod njega se javlja mikrofonija kad ti pričaš? Odakle se čuje 'pištanje', iz slušalica ili iz zvučnika?

Link to comment

Kod mene se javlja tj ja cujem uzasnu mikrofoniju i to samo kad sa njim pricam zato sam odmah zvao druge ljude da se uverim da nije do mene.Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment

lapic se ugasi iz cista miraupalim gai on se opet ugasisacekam malo, upalim ga i temp 95riknuo mi kuler u laptopui ono dodatno kuler postolje mi radi posao sadpitanjeza kupovinu kulera je dovoljno doneti umrli, ili je pozeljno otici sa lapom pa ga odmah ubosti i probati?inace je kuler pokazivao znake teskih bolesti predhodnih dana, ali sam bio u frci pa nisam reagovao (prvo skoro konstantno drljanje, a onda se samo palio i gasio posle par sekundi)

Link to comment
probaj da smanjiš mikrofon malo
Upravo ovo htedoh da napisem. Najbolje je da prvo jedan od vas dvojice smanji mikrofon, pa drugi. Ja bih rekao da neko od vas dvojice ima mikrofon ili sluske na maximumu.
Link to comment

Ruteri sami gase vajerles kad je neaktivan neko vreme? Maltene redovno moram da restartujem ruter kad hocu da se zakacim bezicno sa necim. Vidim mrezu ali nece da se zakaci dok ne restartujem ruter.

Link to comment

@Moća - vidi u Mixeru ako imaš Microphone pod Playback devices, mjutuj to. To je često bio deo drajvera audio karti za XP i ako nije tu stavljen mute, taj deo prosto forwarduje ono šta je primljeno preko mikrofona dalje na playback.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...