Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

moze li ovako da zivi?crno ostrvo i pukotina do po celoj dijagonali
Meni je tako rso ekran na Toshiba Satelitu, i malo po malo se širila pukotina.Tražili mi 150 jura za novi ekran, ali pošto je to kućni lap, ja lepo pazario na oglasim polovan 21'' monitor za 50 jura, disejblovo ovaj puknuti na lapu i milina.
Link to comment
Meni je tako rso ekran na Toshiba Satelitu, i malo po malo se širila pukotina.Tražili mi 150 jura za novi ekran, ali pošto je to kućni lap, ja lepo pazario na oglasim polovan 21'' monitor za 50 jura, disejblovo ovaj puknuti na lapu i milina.
tnx za info, pretpostavio sam da je servisiranje skupo, a ovaj ima staklolezanje na krevetu, noge na zidu i zazvoni telefon i polete lapickad sve saberem fale mi dva gejmerska kucista, dva monitora i jaca net konekcija da bi mogli normalno da funkcionisemoe: jedan monitor ce sad svakako morati za pocetak Edited by fragand
Link to comment

Idemo sa dva banalna, al' neka: kako da ubacim dodatni titl u upravo "skinuti" DVD9 (ili da obrišem postojeći i umesto njega stavim drugi) bez previše jebavanja i kako da, khm... ripujem CD? Prob'o sam sa EAC-om i LAME-om, ali nešto ne ide (a posle sam video da su još neki imali problema sa 64-bit sistemom i potonjim programčićem)...

Link to comment

Traži mi Word (7) neku šifru proizvoda od 25 znakova kad otvaram dokument...I onda kao ima neka probna verzija i još neka druga, a ja ne uspevam ni jednu da instaliram™. Ima li nade?...Hvalaaa!!! (Aj probaću još malo sama da skontam :D )

Link to comment

Mislio sam na radnju - nov disk, garancija i tako to. Mogu i na ebayu da se nađe x njih polovno, ali ne bih polovan kupio nijedan deo mehaničke prirode, nego samo čistu elektroniku. Pogotovo ovako nešto, što je verovatno nošeno, treskano, pod koznakojom temperaturom radilo itd.

Link to comment

Nesto sto se godinama ne proizvodi sigurno nece naci novo. Mene je iznenadilo i to sto ih toliko ima po oglasima.Cene za polovne hardove su kod nas sumanute. Hardovi stari vise godina kostaju jedva nesto malo manje od novog

Link to comment

Pa dobro, nije se to pravilo po porudžbini, ostalo je dosta po magacinima. Pogotovo što je uobičajena praksa da se nastavi nešto praviti i isporučivati zbog OEM-a i njihovih dugogodišnjih ugovora ili recimo industrijskih varijanti i nakon što se zvanično prestalo nuditi u retail segmentu. Od PATA diskova i dalje mogu u radnji kupiti nov nekorišćen 3,5" disk iz WD-ove Caviar Blue serije, ali 2,5" je već problem naći.

Link to comment

O tome da je neko uložio fine pare u špijunažu.A pošto UBPOK ima pametnija posla (recimo da prati šta ko piše po raznim forumima), jasno je i ko je to kupio, a valjda i zašto.

Link to comment

:Dimam novo u seriji glupih pitanja: tokom pakovanja pred krecenje i slicne zabave, nekako uspem da pomesam gde ide sta i sad kad hocu da aktiviram wii, ne mogu da nadjem onu plocicu ili kako se vec to zove sto se stavi ispred televizora da bi frustrirani poput mene mogli da se boksuju sa ekranom (ovo). ne mogu da nadjem ni kabl koji spaja kuciste sa tv-om, ali to pretpostavljam da moze da se napravi.jel ima taj sensor bar da se kupi kod nas posebno ili da zaboravim na wii?

Link to comment

gurnuo sam neko govno kinesko od zvucnika na usb u komp da ga proverim da l' radi. i sad uopste nemam zvuk na kompu :isuse:opravio, al izgoreh :fur:

Edited by extragluv
Link to comment

Imam jedan besmesleni problem. Citac na laptopu mi radi kada su ubacim mini dvd, ali odbija bilo kakvu saradnju kada je u pitanju obicni. Ima li neku ideju kakav je problem u pitanju i da li mu ima spasa?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...