Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

u tabeli u Excelu su datumi označeni raznoraznim bojama (preko cell style), kada vratim na "normal" format datuma se promeni u skup brojeva. Kako popraviti?

Link to comment
u tabeli u Excelu su datumi označeni raznoraznim bojama (preko cell style), kada vratim na "normal" format datuma se promeni u skup brojeva. Kako popraviti?
Pa vrati formatong na datum. Označi ćelije, desni klik, format cells i u prvom tabu odaberi sa leve strane date. Namesti koji ti format od ponuđenih sa desne strane odgovara i to je to.AKo ti nijedan ne odgovara idi na custom i namesti preko dd.mm.yyyy kombinacija šta hoćeš.
Link to comment
CCleaner, selektuje se šta se želi očistiti i ne mora se kod svakog foldera češati po glavi sme li se ili ne.
:thumbup:odlična stvar, rešio sam se 4GB, sada je sistemska particija ponovo tirkizne bojehvala
Link to comment
Pa vrati formatong na datum. Označi ćelije, desni klik, format cells i u prvom tabu odaberi sa leve strane date. Namesti koji ti format od ponuđenih sa desne strane odgovara i to je to.AKo ti nijedan ne odgovara idi na custom i namesti preko dd.mm.yyyy kombinacija šta hoćeš.
ali problem je u tome što broj koji se pojavi ne odgovara datumu, npr. datum je 12.4.2006. a pojavi se 444806
Link to comment
ali problem je u tome što broj koji se pojavi ne odgovara datumu, npr. datum je 12.4.2006. a pojavi se 444806
Čudno, taj broj je neka 3117. godinaImaš neki datum, uradiš normal formating, i onda ti on prebaci u brojeve. Kad hoćeš da vratiš na datum, on pobrljavi?Hm, iskopiraj sadržaj ćelija i formating sadržaja, negde drugde (copy ->pasete special->values and number formating) pa namesti formating ćelije kako ti odgovara. pa posle ovo što si sačuvao vrati natrag, na isti način.Nije mi baš najjasnije šta se tu dešava.
Link to comment
:thumbup:odlična stvar, rešio sam se 4GB, sada je sistemska particija ponovo tirkizne bojehvala
Ako je tebi sistemska particija tirkizna sa slobodnih samo 4GB, mislim da bi trebalo da je malo povećaš. Ja za Win7 uvek odvajam oko 100GB.
Link to comment
Hm, iskopiraj sadržaj ćelija i formating sadržaja, negde drugde (copy ->pasete special->values and number formating) pa namesti formating ćelije kako ti odgovara. pa posle ovo što si sačuvao vrati natrag, na isti način.
Možda brljavi pošto je iz nekog starog excela, uglavnom, uspelo je posle ovoga. Tnx
Link to comment

Instalirala sam neke apdejte na kompu, i svi google tools su mi se prebacili na srpski. Jel postoji način da sve odjednom i trajno resetujem na engleski?

Link to comment
Matori laptop sony vaio pcg-v505ex nema hdd, ali je ispravan. Koji disk bi mogao da se stavi?
Pentium M, miriše na prvu centrino platformu sa 855 čipsetom, što znači 2.5" IDE disk, što je danas malo problem naći.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...