Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

... ako si vičan, virni kako treba, pa udri.edit: Link je tu samo kao ilustracija, prosto potraži negde step-by-step video koji deluje okej i kada budeš siguran šta radiš, udri.

Edited by Oxymoron
Link to comment

Za pocetak vidi tacno koji je model.Pogledaj ovo pa sam zakljuci koliko je komplikovanohttp://www.youtube.com/watch?v=G2AcFvd9qjc

Link to comment

Pa sad imate eBay+PayPal, nabavi se to očas posla. Tonu sam ih promenio.Inače, to što radi kuler ne mora da znači da je hlađenje dobro; na pojedinim modelima između čipa i kulera heatsinka (tj. bakarnog tela kulera) ima ona termalna žvaka, koja se, u zavisnosti od izbora materijala, ume istopiti ili stvrdnuti (svašta sam video do sada). Tako da se ventilator vrti kao besomučan, ali džabe kad nema dobrog kontakta između čipova i heatsinka, pa se visoka temperatura ne prenosi na njega. U takvim slučajevima prosto zameniti za drugi nekorišćeni kuler, ne pomaže tu čišćenje ili podmazivanje ventilatora. Teoretski, mogla bi i ta žvaka da se zameni, kad bi to moglo komotnije da se nađe.

Link to comment

polovno nikako ne mogu da preporučim.Obično za takve delove moram da idem preko zvaničnog servisa, pa se čeka deo par nedelja iz Poljske ili Češke, a i neće svaki zastupnik da izađe u susret uvek, e-bay nisam probao još, ja sam više amazon guy :) ali eto ideje.

Link to comment

Ako već čekaš u nedeljama iz Poljske ili Češke, onda pogledaj eBay - dostavljači iz Hong Konga mogu da budu kudikamo povoljniji, novi delovi, a ponekad i oni jedini imaju delove koje ovde na zapadu više ne mogu da nađem. Ono, radi se o laptopu starom nekoliko godina, ovi ovde to povukli sa polica davno, delove možeš da poručiš od zvaničnog proizvođača jedino ako si firma (tj. neće da prodaju fizičkim licima) itd. Hong Kong onda rula.

Link to comment

Evo zvao serwis i slozise mi pricu da ako kuler ne radi mozda nije do kulera, mozda je maticna etc.Ipak ga nosim kod profesionalaca.

Link to comment
Imam nekoliko diskova na kompu koje bih hteo da narežem, ali mi svaki put Nero izbacuje ovu poruku:1.jpgDa prenebregnem ovo upozorenje ili nešto drugo uradim?
Koliko je star Nero koji koristiš? Nemoj da prenebregneš, koliko at a glance mogu da vidim, nećeš imati onaj intro .vob fajl u tom slučaju.
Da sam sebi odgovorim (odgovor nađen na jednom drugom forumu):10852.jpg10851.jpg10853.jpg
Link to comment

Propustila sam da utvrdim koliki je bio prosecni mesecni prenos podataka u GB dok sam imala AdSL internet. Ne racunam vreme dok sam na poslu, ne igram igrice i ne skidam filmove, pa se dvoumim izmedju paketa 10 GB i 20 GB. Sta je pribliznije onom sto sam ranije koristila?

Link to comment

Ako ne skidaš serije/filmove/knjige/pesme svakodnevno onda da uzmeš taj od 10gbU slučaju da to "prekoračiš" svaki dan bi trebala da surfuješ u količini od 340mb dnevno! Što je mislim vrlo teško!Mada pitanje je i kolika je razlika u ceni?Misim ako ćeš da se "stišćeš" za par stotina dinara, onda nema smisla a ako si hiljade onda OK.

Link to comment

1390 din 10 GB2490 din 20 GBI ja mislim da je 10 GB dovoljno.To mi je jedna od opcija, moram da izračunam da li mi je bolje da uzimam pojedinačnu uslugu interneta, kablovske i telefona ili u paketu (u kojem mi ubacuju usluge za koje nisam trenutno zainteresovana).Hvala!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...