Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

au jbte, bolje mi da cutim :)jesam strucnjaku rekla koja je strana, sam je otisao i skapirao sta pricam :) a onda mi je on na njegovom strucnom jeziku sve lepo objasnio, ja to nista nisam zapamtila naravno, i pojednostavila do te mere da vama kazem da fali fajl :)hint su mustanzi ! :))a i dosta mi je jedan blam godisnje (kod npr. bankarskog strucnjaka) koji lepo vidi na sta trosim pare :)

Edited by mustang
Link to comment

HP 1010 koji svojevremeno kupih nov, a tek mu cetvrti toner poceo je da guzva papir. Kazu otisla termo folija. I sa leve i sa desne gornje strane malo "zasece" papir. Kada sam otvorio nekoliko delica termo folije se nalazilo unutra (ako je to termo folija). U servisu kazu 1680 original folija, 790 kineska. Zovnem drugi servis kazu nema original, moze samo da se kupi ceo grejac, HP ne prodaje foliju posebno. Zna li neko pouzdan servis na teritoriji BG-a, a da ne lupaju po usima (u CT Computers radni sat 3000 din. - kazu bice dosta sat :-). Evo kako to izgleda (gornji desni ugao + deo folije).143f7lh.jpg

Link to comment

jel zna neko zbog cega mi je upload fajlova u dropbox dosta sporiji od upload rezultata koje mi pokazuje speedest.net? pitam jer bi hteo da uzmem net sa nekim boljim uploadom upravo zbog te razmene fajlova a ne bi da bacam pare ako sam dropbox ima neko ogranicenje (u brzini uplada) kojeg ja nisam svestan.

Link to comment

Imam neki BenQ monitor koji radi normalno na VGA kabl. Kad mu stavim DVI kabl ne prepoznaje promenu, nema sliku a nece ni da mi da meni da mu to uradim. Kako da ga nateram da radi u DVI modu?

Link to comment

Vap'deee, jav' se! :DE, doslo je vreme da se onaj lap nosi u servis. Sta mislis, da li bilo sto od onoga sto smo radili, moze da kod USA servisera izazove warranty void! reakciju? Pretpostavljam da je glupo pitanje, ali otkud znam da li oni tretiraju Hirens (dobro, ovo nema potrebe ni da pominje), ili menjanje boot ordera kao deal breaker.

Link to comment

teoretski bilo šta softverski rađeno ne bi trebalo da ga vojduje, samo razbijanje one nalepnice dolegranični slučajevi su svojevremeno bili sa onim furmarkom koji je uz overvoltage i overklok grafike pravio problem, i generalno sve vezano za overklok je granično mada mislim da nema osnova, a ovaj slučaj je čist, korisnik je samo pokušao ograničenim, a inače svima raspoloživim, sredstvima da povrati svoj računar u ispravno stanje, servis može samo da bude srećan što je stavljen pred gotovu stvar i može samo da potvrdi i započne proces zamene.A kako je to po amerikama nemam pojma :)Mislim da će biti sve ok, samo ne znam da li da im priča ili ne o svoim svim pokušajima

Edited by Vapad
Link to comment
Imam neki BenQ monitor koji radi normalno na VGA kabl. Kad mu stavim DVI kabl ne prepoznaje promenu, nema sliku a nece ni da mi da meni da mu to uradim. Kako da ga nateram da radi u DVI modu?
Probaj da na neko od dugmića promeniš input/source na dvi.
Link to comment

probaj i jedan i drugi kabal u isto vreme pa onda meni pa select source?Takođe, može biti neispravan dvi na bordu monitora,loš kabal, svašta može, možda nisu čak ni kompatibilni pa se monitor zato ne pali na njemu ili se zbinguje, da li imaš hdmi i dvi to hdmi konverter? Postoji fora da konverter ubodeš na monitor a dovedeš mu hdmi signal....U najgorem slučaj, probaš na drugom računaru sa drugim kablom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...