Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

dakle onaj problem sa uTorrentom od pre neki dan sto sam imala izgleda da ima bas dosta ljudi..guglala sam,to uvek zaboravim..i kaze da je verzija 3.3,ta koju sam i ja imala,pokvarena i ima bag i daungrejdovala sam program sad na 3.2 i sljaka..eno skida sve sto sam mu zadala,mica mala..@Vapadsledeci put me samo podseti da guglam problem,ne mora nista vise :)

Edited by ivy
Link to comment

"2.2.1 najbolji!" Ko da čitam komentare sa B92; ako se priča o Firefoxu, doći će gomila da izjavi kako je Opera najbolja. Ako se priča o nekom Windows programu, slede visokomotivacione poruke "Linux rulz" ili "Otkako sam kupio Mac...". Posebno su interesantni komentari na vesti o VW vozilima i generalno mobilnim telefonima. Nikad i nigde više gologuzije koja se više razume u visoku modu.

Link to comment

Zato ja i ne čitam komentare na B92... Otkako vesti listam mahom kroz Kikindske (kikindske.net), nemam tih problema sa idiotskim komentarima. Plus, AJBalkans rules!

Link to comment

chrome mi ucitava (jednu web) stranu ali nesto sto je bilo pre nedelju dana (izbrisala cache, browsing data) a mozilla je kako treba. obzirom da uglavnom otvaram chrome, zna li neko u cemu je problem?

Link to comment

imam 1 pitanje. do sada sam imao dva rama od 256 mb i jedan od 512 u kompu. ddr1 je u pitanju, naravno. sad sam od druga doneo dva rama od 512 mb da zamenim ove od 256 mb. kad sam ih izmenio, komp je restartovao. vise puta. onda izmenio jednu sa 256-com i onda je restartovao. pa sam kao izmenio mesta ram memorijama i sad je sve u redu. maksimum sto sam mogao izvuci iz ovoga je da sad imam 1,25 umesto 1gb rama. znaci pitanje: zasto nece da mi radi sva tri rama od 512? i da li je bitno u kom redosledu su ramovi?

Link to comment
da nisi postavila tu stranicu kao pocetnu?
nisam....ali dobila sam odgovor od jednog strucnjaka....nije do chroma, ni do mene, nego do tog sajta, fali im neki fajlbwt, hvala :) Edited by mustang
Link to comment
nisam....ali dobila sam odgovor od jednog strucnjaka....nije do chroma, ni do mene, nego do tog sajta, fali im neki fajlbwt, hvala :)
Da si ovde napisala koja je strana, verovatno bi i ovde dobila odgovor. A ako ni stručnjaku nisi rekla koja je strana u pitanju, moguće je da i njegov odgovor nije tačan.Uzgred, ako se u Firefoxu otvara kako treba a u Chrome-u ne, mislim da je stručnjak pogrešio, ne postoji nikakav fajl koji Chrome zahteva a da nije potreban Firefoxu da bi ispravno prikazao stranu. Mogu da im se malo razlikuju prikazi u zavisnosti od css-a, ali za sadržaj (a ako sam dobro razumeo u pitanju je različit sadržaj) ne zavisi od tvog browsera, već od skripta na serveru, i generiše se isti bez obzira kojim browserom ti upućuješ http request. Edited by gotivac
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...