Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

a gde obično da tražim to što ostane od podataka?evo skinula te sto nece da rade i postavila drugi i nece ni on..odmah cim se pojavi kaze check 0.0% i nista <_<
evo opet sam restartovala komp i on je poceo da skida torrent :isuse: a da apdejtujem taj sto mi nudi mozda bude bilje?
Link to comment

Ja gledam da izbegnem sve nove verzije koje imaju uz sebe i tools i toolbars i ovo i ono i svašta nešto napakovano. Može samo polako, mada mislim da novi neće ništa bolje da radi

Link to comment
Ja gledam da izbegnem sve nove verzije koje imaju uz sebe i tools i toolbars i ovo i ono i svašta nešto napakovano. Može samo polako, mada mislim da novi neće ništa bolje da radi
pa to i ja znam i nista ne apdejtujem bas iz tih razloga ali sad nemam pojma sta se desilo kada se ovo pokvarilo pa mi to palo na pamet da mozda..ali ako kazes onda ipak necu..nego necu valjda morati svaki puta da restartujem komp i da skidam jedan po jedan torrent? :cry:
Link to comment

:DPozitivni stav, ništa drugo, ako ne radi javi se, radiće, gotovo sigurno, bez ikakvih problema, skidanje više torrenta u isto vreme, mada šta i da stavljaš jedan po jedan, što ti uvek žuriš :P

Link to comment
To ti je ono sa inkvizicijom i potapanjem u vrelo ulje. Buba bi još garant dodala i malo belog luka i ruzmarina, ali to ne menja ništa na stvari.
Mene stra' kad Buba uđe u tu nasilnu fazu. Te bi da bije, nanosi povrede, dinsta...Zato imam jedno preventivno izvini osrca, pa ako zagusti...A ti vidi šta ćeš.
Link to comment

Ako prigusti, ja ću da pustim suzu. Zato uvek nosim glavicu luka u torbi.A i kad objašnjavam narodu neke napredne IT stvari, najbolje je kad kreneš da se poistovetiš sa njima, da uspostaviš vezu; vadim jučerašnje novine, na njih domaće slaninice, ćakiju i glavicu luka. I odmah se svi razumemo. Upostavimo taj neki žnesekva. Luk uspostavlja lûk među ljudima.

Link to comment

pitanja su postavljena, odgovori su dati, proces je pokrenut.momci, hvala, divni ste sto me panjkate na temi o savremenim tehnologijama ^_^

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...