Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

to sam imala i vishe necu, nego mi bata dao fri hosting. nachi eunetu da se kukam. imash li predstavu koliko to traje, tj procedura prenosa?
Za koliko ovi kod kojih si regstrovala domen urade promenu na dns-u + par sati dok se svecki routeri sinhronizuju.Na prvo možeš da utičeš pa pohitaj ih malo.
Link to comment
nesto mi je crkao uTorrent..skida po jedan torent posle retsartovanja kompa a ostali stoje i nista,pise Checked 0.0% dole u onom drugom delu pise inactive..a kad restartujem komp uzme jedan i skine bez problema i tako..to mi se nista ne svidja..
to se dešava kada "pukne" torent, restartuje se download tokom skidanja, možeš da probaš desno dugme na taj fajl u torrentu i klikneš force re-check, pa ako završi to i pocrveni može da se desi da si obrisala ili pomerila fajlove sa mesta gde su se skidali i torent više ne zna gde je stao...ili tako nešto
Link to comment
Za koliko ovi kod kojih si regstrovala domen urade promenu na dns-u + par sati dok se svecki routeri sinhronizuju.Na prvo možeš da utičeš pa pohitaj ih malo.
govori mi u danima, plus minus. to odluchuje da li cu da platim josh mesec hostinga ili ne. drugim rechima, ima li shanse da mi se informacija prosledi do polovine meseca? ovog.
Link to comment
govori mi u danima, plus minus. to odluchuje da li cu da platim josh mesec hostinga ili ne. drugim rechima, ima li shanse da mi se informacija prosledi do polovine meseca? ovog.
U pa da.Verovatno treba da podneseš zahtev tamo gde si registrovala domen da je www sada na toj i toj ip adresi, oni urade promenu na svojim dns-ovima i to je to.
Link to comment
U pa da.Verovatno treba da podneseš zahtev tamo gde si registrovala domen da je www sada na toj i toj ip adresi, oni urade promenu na svojim dns-ovima i to je to.
a si ti danas direktan i odredjen :D u pa da ima shanse ili u pa da bash je zajebana situacija?danas ce podnsem. nadam se da funkcionishu na nivou emajla, kad uzimaju pare, onda moze i tudji golub pismonosha :lolol:
Link to comment
a si ti danas direktan i odredjen :Du pa da ima shanse ili u pa da bash je zajebana situacija?danas ce podnsem. nadam se da funkcionishu na nivou emajla, kad uzimaju pare, onda moze i tudji golub pismonosha :lolol:
Pa da, to.:DMoralo bi sve za dan-dva da bude gotovo.
Link to comment
Pa da, to. :DMoralo bi sve za dan-dva da bude gotovo.
djizs meri end dzouzef. pitacesh ti neshto o dinstanju. bicu ti izokola na usluzi ^_^(hvala. i izvini :lolol:)
Link to comment
to se dešava kada "pukne" torent, restartuje se download tokom skidanja, možeš da probaš desno dugme na taj fajl u torrentu i klikneš force re-check, pa ako završi to i pocrveni može da se desi da si obrisala ili pomerila fajlove sa mesta gde su se skidali i torent više ne zna gde je stao...ili tako nešto
dugme force re-check na desni klik ne radi,posvetljeno je i ne radi..a nista nisam brisala,od pocetka tako stoje i nista ne rade..a jel mozda ima veze sto mi uTorrent nudi novu verziju i sto sam je ja odbila pa se sad naljutio i odbija poslusnost zbog toga?ili je nesto drugo?
Link to comment
dugme force re-check na desni klik ne radi,posvetljeno je i ne radi..a nista nisam brisala,od pocetka tako stoje i nista ne rade..a jel mozda ima veze sto mi uTorrent nudi novu verziju i sto sam je ja odbila pa se sad naljutio i odbija poslusnost zbog toga?ili je nesto drugo?
ne, ja imam neku staru 2.2 i sve radi besprekorno, pa probaj onda da ih skineš, obrišeš ono što je ostalo od podataka ako je ostalo i postaviš ih ponovo. Edited by Vapad
Link to comment
djizs meri end dzouzef. pitacesh ti neshto o dinstanju. bicu ti izokola na usluzi ^_^(hvala. i izvini :lolol:)
Pa šta sad, nije dovoljno precizno? :D
Link to comment
I preti :(Buba preti dinstanjem.
To ti je ono sa inkvizicijom i potapanjem u vrelo ulje. Buba bi još garant dodala i malo belog luka i ruzmarina, ali to ne menja ništa na stvari.boiling-execution.jpg
Link to comment
ne, ja imam neku staru 2.2 i sve radi besprekorno, pa probaj onda da ih skineš, obrišeš ono što je ostalo od podataka ako je ostalo i postaviš ih ponovo.
a gde obično da tražim to što ostane od podataka?evo skinula te sto nece da rade i postavila drugi i nece ni on..odmah cim se pojavi kaze check 0.0% i nista <_< Edited by ivy
Link to comment

gundjmrnjmnj <_<

zna neko neki sajt koji daje detaljnije podatke o rankingu sajtova iz srbije. Alexa uopste ne daje broj posetilaca, estimated value, ... nista
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...