Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Pazi, resenje moze da bude i traka za trcanje. Bacis gospoju pre spavanja na polumaraton i kada se ukomira, mozes cekicem da lupas po mishu, nema sanse da cuje :twak:

Link to comment
Probaj da ublažiš zvuk nekom krpom/peškirom preko ruke, možda malo pomogne.
:lolol:Čekaj ako joj već ne smetaju ventilatori, može da pusti u pozadini
, samo malo jače. ^_^
Link to comment

nemam blage veze o outlooku (2007), ako mi javlja 'the name of security certificate is invalid' a ja ovjerim 'yes' na pitanje 'proceed?', i zatim kreiram unencrypted connection (jer drugu ne uspijevam), jel to sve ok ili ce iz kompjutera da iskoce gremlini i iskopaju mi oci?

Link to comment

не знам, али примети да је твоје питање први пост на 666 странито не може бити случајно

Link to comment
nemam blage veze o outlooku (2007), ako mi javlja 'the name of security certificate is invalid' a ja ovjerim 'yes' na pitanje 'proceed?', i zatim kreiram unencrypted connection (jer drugu ne uspijevam), jel to sve ok ili ce iz kompjutera da iskoce gremlini i iskopaju mi oci?
Neće, ali će ovi što vole da čitaju tuđu poštu lakše da ti je čitaju.Ko o čemu, ja o čitanju PM-ova :)
Link to comment

hvala :)neljubazni dejvid iz helpdeska hosting kompanije mi je dao samo skrto uputsvo, pa mi je ostalo nejasno da li postoji nacin da dodjem do encrypted konekcije i sta je sa tim sertifikatom? jel moze to da se sredi?da je za mene, bas bi me boljelo uvo, taman kolko bi i da citate pm-ove :D, ne patim od nedostatka osjecaja sigurnosti na netu, ali je za klijenta pa bih da ga sto efikasnije skinem s vrata da me ne gnjavi naknadno.a hvala i unaprijed za sljedeci odgovor :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...