Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ponosni sam vlasnik piratske kopije NIS-a 2005 (Norton internet security) i sve do sada me je besprekorno sluzhio. Problem je sada u tome shto su, izgleda, ovi iz Nortona doakali chuvenom: "register by phone" tako da je postalo nemoguce (bar za moj nivo hakeraja) obnoviti subscription status - a bez uplate od 50$ :DElem, ima li nekoga ko je ovaj problem reshio (i kako) a ako ne, onda je dobrodoshla svaka dobronamerna sugestija oko valjanog antivirusa/firewall-a.

Link to comment
premalo si informacija dao, ali za početak najbolje da testiraš mic u Sound Recorderu (Accessories/Entertaiment) ili u MSN-u
Testirao sam u Sound Recorderu i na Skypeu. Ništa.
Link to comment
Testirao sam u Sound Recorderu i na Skypeu. Ništa.
jbg, možda neispravan mikrofon... ako ti drajver prijavljuje da je uključen na mikrofonski ulaz trebalo bi da je sve OKedit: moguće je i da je neki zbrlj sa drajverima, naročito ako nije brand name računar. Edited by Biohemija
Link to comment

Imam problem sa logovanjem. Pišem na Tošibinom lap topu (vista) preko Firefoxa (a isto je i sa IE) i od pre par dana izluđuje me što mi ne pamti da sam se ulogovao. Čim pređem na neki drugi pdf (ili čak na sledeću stranu istog) on me deloguje i onda moram ispočetka ono saveznik, password... Neki put ne mogu ni posle 5-6 puta da se ulogujem. Ili napišem post i kad hoću da pošaljem on traži logovanje. I lepo napiše ono da sam se ulogovao, pa mi prikaže stranu kao da sam guest. Skoro sam promenio password, možda je to? Da li mi je greška u ovim Mozillinim štelovanjima koje sam nešto sjebao ili je do Foruma ili do provajdera. Imam najbrži ADSL, imam onaj LAN ali sam nakačen preko PTP (ili UTP - nemam pojma) kabla dugog oko 25 m.Ranije, ako se sam ne logout-ujem pamtio me uvek kad dođem na Forum, pa makar i posle 5 dana. Šta da radim?

Edited by saveznik
Link to comment
Da ne gasiš često ruter, pa ti se menja IP adresa?
Ovde je napon struje povremeno jako nizak, ne znam da li to može da utiče na taj ruter (mislim da je to ona kutija sa antenicom, je l').
Ne bi trebalo da je to razlog. Saveynice, probaj da se ulogujes u Operi ili Exploreru, pa javi da li ti se desava ista stvar. Verovatno bi se problem resio kada bi ispraznio kes Mozile....
U IE (koji inače uopšte ne koristim) mi se isto dešava, ali bih tako rado ispraznio kes (ili keš) Mozile kada bih znao o čemu pričaš. Daj neko uputstvo.
Link to comment

Wrong. Empirijski dokazano da mi se to dešava samo preko radne nedelje, tj kada se logujem sa više od 1 adrese.Forum vam je pun lutajućih duša u potrazi za Večnim Mirom, hteli to da priznate ili ne.

Link to comment

Evo i teme koja se bavila ovim išjuom.Osim što je korisno za tekući slučaj, lepo je videti i post Murry Pippins zbog koga je ovako virtuelno ljubim u čelo, sve držeći je za glavu sa obe ruke. Uvek sam mrzeo ;) i :rolleyes: smajlije, pošto namigivanje i kolutanje očima ne podnosim ni u rl.

Link to comment
...Forum vam je pun lutajućih duša u potrazi za Večnim Mirom, hteli to da priznate ili ne.
Hvala na pomoći, ali ne preteruj sa tim vinom, završićeš noćas na topiku Da li volite poeziju pa će ti sutra biti krivo što si narušio teško stečen imidž čvrstog momka.
Ovako: posto IE inace ne koristis, da probamo prvo da njemu ispraznimo kes. Otvori Internet Explorer, idi na Tools, pa na Internet Options. Pritisni Delete Files (ne brini, nista strasno se nece desiti). Pritisni i Delete Cookies. Sad iz Explorera udji na PPP i uloguj se. Javi da li je zapamtio log.
Ovaj me pamti. Jebote, radujem se kao da je Partizan već uzeo duplu krunu.A mogu li sad ovo isto i u firefoxu, to nekako više volim, privikao sam se. Ko nekad na operu (da li da i nju ubačim?).edit: Ne znam kako ovo čišćenje da uradim u mozili. Nema tih opcija. Pomagajte, molim vas. Edited by saveznik
Link to comment

Neki mi zameraju to što plačem dok bijem, ali Jin i Jang se prepliću, i u svakom postoji seme onog drugog.Ne znam gde je tačno na peceju, valjda Tools/Options ili gde ti već stoji opšns, pa pod Privacy tabom imaš Clear Privacy Data ili tako nešto, pa bi tu trebalo da bude i dugme Settings pod kojim ima više stvari koje se mogu obrisati. Pa tu obriši keš i/ili kukije, štagod ti treba.Eo i slički koje mogu pomoći:firefoks.jpgfirefoks2.jpg

Edited by henrik larsson
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...