Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Imam cudan problem sa laptopom. Odjednom mi nicim izazvan pocrni ekran. Ne ugasi se nego samo pocrni. Posle prvog klika na power dugme se ugasi ekran a posle drugog se najnormalnije upali i nastavi da radi.Oba puta kad mi se to dogodilo sam citao ppp. Prvi put pre par meseci i malocas.u event viewer nema nista pod critical a imam neka 2 errora u poslednjem satu (to je valjda to)za oba kaze service control manager. event id 7000 i 7038

Edited by katamaran
Link to comment

pitao sam vec teacher preko pm-a ali da pitam i ovde, mozda nije pored kompa.dakle, gledam ncaa stream na njihovom sajtu i koristim neki mozillin add-on pomocu kojeg sam zaobisao to sto stream moze da se gleda samo iz amerike. e sad, problem je sto oni imaju ogranicenje da stream moze da se gleda samo 4 sata. kako da to zaobidjem? pretpostavljam da je lako ali ja nemam pojma, objasnite mi step by step.

Link to comment

pomagajte ljudi, nemoguce da niko ne zna. sta treba da obrisem da bi mogao da nastavim da gledam?

Link to comment

Nešto mi se desilo a yahoo.com adresom i traži mi šifru. Da li neko "ušao" ili šta već (otom potom)pokušavam da resetujem šifru slanjem na alternativnu adresu na hotmail.com, za koju sad kažu da ne postoji.(naravno da ne postoji kada sam poslednji put ušao tamo negde 2008me)Šta mi je činiti?Ona sigurnosna pitanja sam batalio ...

Link to comment
Nešto mi se desilo a yahoo.com adresom i traži mi šifru. Da li neko "ušao" ili šta već (otom potom)pokušavam da resetujem šifru slanjem na alternativnu adresu na hotmail.com, za koju sad kažu da ne postoji.(naravno da ne postoji kada sam poslednji put ušao tamo negde 2008me)Šta mi je činiti?Ona sigurnosna pitanja sam batalio ...
Sačekati dan-dva... A pre toga probati sa druge mašine/mreže, preko proksija...Mislim da se još nekima sa foruma slično desilo
Link to comment

Imam Win7, tipa godinu-dve nisam instaliravao nikakve updajte, sad mi se nakupilo jedno 50ak security updajta, je l ima neki posebni koji ne bi trebalo da instaliram da me posle ne bi smarao sa onim "genuine" notifikacijama?Win7 je Ultimate edition, "kupljen".

Link to comment

Jel ima negde u Srbalja nešto nalik ovome:http://www.nexustek.nl/nexus_sm-8000b_silent_5button_mouse.htmOsim logitecha koji ima nešto slično, ali bez dugmadi i točkića (površina je cela osetljiva na dodir, ali tu ima problem, nema klika točkićem zbog toga, a to može biti problem), da li postoji još nešto takvo? Bitno mi je da se ne čuju klikovi.

Link to comment

E jebiga...Gigabyte je imao takav neki touchpad-oliki miš, sa točkićem sa strane, ali se bojim da je to mnooooog bučno za tvoje potrebe jer ćeš morati prsta da mrdaš po površini.Možda bi ti više pasovao neki virtuelni interfejs gde ćeš moći da bez buke pomeraš kursor po ekranu?622px-Neural_scan_interface.jpg

Link to comment
E jebiga...Gigabyte je imao takav neki touchpad-oliki miš, sa točkićem sa strane, ali se bojim da je to mnooooog bučno za tvoje potrebe jer ćeš morati prsta da mrdaš po površini.
Pad jeste jedno od rešenja, ali ga ne volim. Problem je što volim da radim noću, a cela skalamerija od kompjutera i monitora mi je u spavaćoj sobi, bez mogućnosti da to izmestim negde. A ženi smeta kad klikćem.Druga mogućnost su čepići za uši, ali :(
Link to comment

Ja sam prodao sad skoro nekoliko takvih miševa (T400 i T620 od Logitecha), ali teško ćeš sa time uklopiti još i točkić od miša tj. dobiti skroz funkcionalnog miša.Imaš nešto ovakvo, sa nekom vrstom skrola sa desne strane, ali da li uopšte možeš da radiš na ovome i da li će te smarati, to već ne mogu da procenim...S tim što nisam siguran ni da li toga još uvek ima.

Link to comment
Ja sam prodao sad skoro nekoliko takvih miševa (T400 i T620 od Logitecha), ali teško ćeš sa time uklopiti još i točkić od miša tj. dobiti skroz funkcionalnog miša.Imaš nešto ovakvo, sa nekom vrstom skrola sa desne strane, ali da li uopšte možeš da radiš na ovome i da li će te smarati, to već ne mogu da procenim...S tim što nisam siguran ni da li toga još uvek ima.
Hvala, ipak mi T620 izgleda dosta bolje od ovoga. Ništa, ondaK moraće gospođa da pristane na čepove za uši ili da trpi. Ili ja da se odreknem točkića.Onaj nexus, odozgore, u Srbiji, naravno, ne postoji?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...