Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

OK, skidanje PSU je banalno. Nista, danas pocinjem racionalno ustrojen program obnove racunara (koji ce se verovatno zavrsiti time da je grafa pokvarena, ali ajde da probam sve :) )hvala svima, dragi drugari. ganuli ste me.

Link to comment

Kad smo kod drugara i ganuća, mogao bi i da pozajmiš neku grafičku od drugara u lokalu i probaš da li ti se dešava, pre nego što daješ pare na bilo šta.

Link to comment
Ja vas sada molim da date kvalifikovane pretpostavke sta moze biti u pitanju. Da li ovako izgleda rad fabricki sjebane kartice, ili je pre u pitanju napajanje ili tako nesto?
Postoji tester napajanja koji moze da pokaze na prvu loptu da li ima problema. Ako si u BG-u mogu da ti dostavim da proveris. A neko dobaci lepu ideju da pozajmis drugu grafku i probas. Tu nisam od pomoci jer se ne igram pa mi grafa integrale radi vise nego dobro, a grafike koje imam za servis su daleko od onoga sto tebi treba.
Link to comment

Pomaze nekad da izvadis sve, pa ponovo ukacis.A metoda zamene je def najbolja.Do sad jedan neispravni procesor, memorija, i graficka na zamenu otkriveno.I napajanje se lako menja.Procesor bez gela funkcionisao pet godina u otvorenom kucistu sve sa prasinom uz jedno prolecno feniranje.

Link to comment

dok cekas graficku, pogledaj u biosu koliko ti stoji temperatura, povecaj na, recimo, 80 pa testiraj. meni se desavalo, bilo na 50, pa ga iz sigurnosnih razloga iskljuci kad dostigne tu temperaturu. samo kao ideja. mozda.

Link to comment
Procesor bez gela funkcionisao pet godina u otvorenom kucistu sve sa prasinom uz jedno prolecno feniranje.
Dobro jbg to nije savet koji treba davati ljudima. Moze da funkcionise komp i na dnu akvarijuma, neces da ides okolo i savetujes ljudima da to tako treba da rade. Prosto je neverovatno da covek ovoliko mora da brani ono sto je najelementarija hardverska cinjenica.
Link to comment

Može komp koji radi da bude i akvarijum istovremeno, ni to nije neizvodljivo.Prašina jeste problem i za zatvoreno i za otvoreno kućište, ukoliko nema filtera na usisnim otvorima.

Link to comment

Mislim, ovo je definitivno bilo poslednji put da sam bilo kome stogod pomagao na ovom forumu (makar na kompjuterima). Jebote svi sve znaju. Koji ce meni kurac A+, CCNA, dzabe potrosih pare na kurseve... Srbi se nauceni rodili, to ti je.

Link to comment
Mislim, ovo je definitivno bilo poslednji put da sam bilo kome stogod pomagao na ovom forumu (makar na kompjuterima). Jebote svi sve znaju. Koji ce meni kurac A+, CCNA, dzabe potrosih pare na kurseve... Srbi se nauceni rodili, to ti je.
meni znaci pomoc :(inace sinoc sam apdejtovao i bios, problem je ostao isti grrrrrr
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...