Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

uchem je fora?
u guglahttp://www.msigeek.com/5702/how-to-insert-and-trim-videos-in-a-powerpoint-presentationhttp://www.youtube.com/watch?v=kfcPIl5qI7kilihttp://www.youtube.com/watch?v=lihAMHeLC60
Link to comment
deco, ako je vec bilo, iskreno me mrzi da trazim, no, koja je fora sa ppt i ubacivanjem filmova u isti? meni je u secanju da je to nekad bilo trivijalno i bez pameti, a sad nece nikako, ni avi ni mpegove ni wmf, nishta, ubaci kao sliku, hoce da pusti neki dajdzest privju i cao. nishta. uchem je fora?
Moralo bi da oće, posebno wmf i avi...Insert->videoDa ti nije video sa titlom? Mislim da to hoće da pravi problem.
Link to comment
Moralo bi da oće, posebno wmf i avi...Insert->videoDa ti nije video sa titlom? Mislim da to hoće da pravi problem.
iz nekog razloga je sad uspeo, neku wmv verziju, a mrachi me od podneva. nije titl, neki juniorov ppt za sutra za prirodu i drushtvo. zadnje vreme doshlo ^_^fala drugari, kosmos je izashao u 1 susret (bilo je dovoljno da pitam naglas :D), pre nego shto sam pochela da apliciram ova chuda ozgo, koja cu zapamtiti za svaki sluchaj. Edited by thermal bug
Link to comment

Vazno pitanje. Konfa je sledeca: Pentium G860, 8GB RAM, Radeon 7850 1GB, ne znam koje je napajanje. Mobo je H61M-P31.Tokom igara (Far Cry 3, Skyrim...) zacuje se cudan zvuk, ekran pocrni i mora da se rucno restartuje. Malo pomaze ako se smanji framerate u Dxtory ili slicnom programu, i cini mi se da ukljucivanje triple bufferinga takodje malo pomaze. Underklokovanje kartice takodje je dalo neke rezultate, ali problem i dalje ostaje, uvek isti. Da preduhitrim pitanja, grafa radi na najnovijem drajveru (valjda 13.1), ali sam probao i neke stare dobre drajvere (12.4, kao najstabilniji, po nekim ocenama). Uvek isto. Probao sam i sa ventilatorom na 100 posto, a sistem se rusio i na jako niskim temperaturama. Dodacu i da se problem pojavljuje samo u igrama, a dogodio se i pri testiranju u Furmarku, vec negde oko 7-8 minuta benchmarka.Masina nije ni pod kakvom garancijom, tako da RMA nije moguc.Ja vas sada molim da date kvalifikovane pretpostavke sta moze biti u pitanju. Da li ovako izgleda rad fabricki sjebane kartice, ili je pre u pitanju napajanje ili tako nesto?

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
pa moracu da stvorim priliku nekako :(
S druge strane, i historian moze biti na dobrom tragu. Evo sta kaze neki gejmer za istu karticu:
[Re; PSU Issue] Hmm, well the following review does say that it can be pushed up to around 250W under full duress (which seems to be the case--hard reboot usually occurs around a large champion encounter [damn you illusionists!] after a few minutes of near-maxing Diablo).http://www.guru3d.com/article/amd-radeon-hd-7850-and-7870-review/7Another interesting clue is that sometimes if I remove the side panel while my computer is running (or otherwise jostle the case) there will be a terrible sound that continues until I reboot which I believe to be coming from PSU. Many signs point to that darn PSU.
Boldovan grozni zvuk = Vasin cudan zvuk ?
Link to comment

Dok to ne napraviš možeš da probaš otvoriti kućište, napraviti malo više prostora oko grafičke da bolje cirkuliše vazduh... Može da bude i pregrevanje grafičke...

Link to comment
Izvini, walle, hladjenje je bolje sa zatvorenim kucistem. (To mu je jedna od osnovnih funkcija).
Zavisi od kućišta. Zanemari brand name.Ovo što se standardno prodaje je...
Link to comment
Zavisi od kućišta. Zanemari brand name.Ovo što se standardno prodaje je...
Bez obzira na proizvodjaca. Otvaranje kucista ---> vise prasine ---> vise grejanja.
Link to comment

Muka natera ljude da se snalaze.Kontam ja Indya, ali žutaći koji se ovde prodaju su daleko od hp-a, lenova i sl.Eventualno imaju sistem koji omogućava bolje odvođenje toplote od cpu-a.Ali za gpu malo ko razmišlja. Tj razmišlja ali to onda i košta.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...