Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

1. jel to flash player zeza, ako se na nekim stranicama zamrzne comp nekih 20 sekundi, ili je nesto drugo u pitanju?2. wmv format mi prouzrokuje crash explorera (vista), ne samo da ne moze da se reprodukuje, vec ne moze normalno ni da se izbaci iz compa, vec samo uz pomoc fileAssissina :isuse: najgore od svega sto mi fotoaparat daje taj format.3. help¡

Link to comment

^^E to bi bilo idealno. :DOvako na brzinu, vidi da ti nešto ne jede memoriju.Task manager pa vidi kako stoje stvari.Da li si skoro nešto novo instalirao?

Edited by wall
Link to comment

ok, probacu kasnije neki drugi browser.Walle, nisam nista novo instalirao, ma ne pamtim. i ne kapiram kakve to veze ima sa ovim, 90% stranica otvara normalno, ostatak ne i to jee pocelo neka dva meseca unazad.a ovaj wmv, sta s njim¿

Link to comment

Pa to mi je bila neka "vodilja".Da ti zafali RAM-a bilo za flash ili video pa...Jbg nije lako ovako dati pravi savet.Vidi u logovima ima li nešto.

Link to comment
1. jel to flash player zeza, ako se na nekim stranicama zamrzne comp nekih 20 sekundi, ili je nesto drugo u pitanju?2. wmv format mi prouzrokuje crash explorera (vista), ne samo da ne moze da se reprodukuje, vec ne moze normalno ni da se izbaci iz compa, vec samo uz pomoc fileAssissina :isuse: najgore od svega sto mi fotoaparat daje taj format.3. help¡
1. Verovatno, meni je počelo to isto da se dešava pošto se Flash upgradeovao na 11.6.602.171 (što je i aktuelna verzija).2. Probaj da reinstaliraš kodeke (to ti je taj wmv) - recimo K-Lite3. Vista? A da staviš neki drugi OS?
:Djel bi pomogla kupovina novog kompa?
Most elegant solution ^_^
Link to comment
1. Verovatno, meni je počelo to isto da se dešava pošto se Flash upgradeovao na 11.6.602.171 (što je i aktuelna verzija).2. Probaj da reinstaliraš kodeke (to ti je taj wmv) - recimo K-Lite3. Vista? A da staviš neki drugi OS?Most elegant solution ^_^
e fala, veceras cu da vidim za te kodeke, sad mi se ne drnda oko novog OS-a, imam gomilu ovde stvari i mrzi me da prepakujem i vrsljam po tome. cekam jos jedno pola godine za elegantniju soluciju :) to za flash player sam citao, ne zalim se samo ja na ovaj problem, samo nisam nigde video soluciju.
Link to comment

Ima Adobe starije Flash verzije arhivirane za download ovde. Skineš prvo flash uninstaller, skineš aktuelnu i instaliraš neku stariju verziju koja ti je radila.Ali bilo bi dobro da i te kodeke reinstalirađ.

Link to comment

Lančiću, rekao bih da je to uzrok mnogih problema koji je počeo negde u novembru (najizrazitije je kod Youtube-a i Facebooka). Čini se da su razni browseri počeli da lude, pogotovo na XP-u.Najelegantnije je da prvo probaš da reinstaliraš kodeke. K-lite je najbolji, odaberi da li imaš 32-bit ili 64-bit operativni sistem. Za 64 ima dodatak. Pre toga prvo deinstaliraj predhodne kodeke, nemoj da prepeglavaš sa novim. Za deinstalaciju preporučujem Your uninstaller pro (portable)

Edited by wayfaring stranger
Link to comment

ole! jesu fakin kodeci u pitanju. zar se to ne aktualizira samo od sebe?¿fala vam puno svima :)(imao sam neke matroska kodeke, izbrisao i instalirao one sto je Historian okacio i sad radi ko sat)

Edited by Lancia
Link to comment

Jel meni moze neko da objasni zasto je search opcija na sajtovima novina potpuno beskorisna? Jbte, bukvalno trazim frazu iz naslova, danas objavljen clanak, i ne dobijem nikakav rezultat. Naravno, cim na guglu pokusam, trazeni link se pojavi na prvom mestu

Link to comment

deco, ako je vec bilo, iskreno me mrzi da trazim, no, koja je fora sa ppt i ubacivanjem filmova u isti? meni je u secanju da je to nekad bilo trivijalno i bez pameti, a sad nece nikako, ni avi ni mpegove ni wmf, nishta, ubaci kao sliku, hoce da pusti neki dajdzest privju i cao. nishta. uchem je fora?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...