Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ako dignes ruke od skidanja probaj ovo

a simple way to disable the laptop keyboard (any brand) is to go to the device manager, go to update driver then install an INCOMPATIBLE keyboard driver instead of the standard ps/2 driver then reboot. You will see that after reboot your defective laptop keyboard is no longer functioning thus solving the problem.
Link to comment

Digao sam ruke od skidanja.Probao sam jutros ovo sa drajverima (doduše, samo zbog reinstalacije), ali to proizvodi takve prodorne zvuke kad je nešto neodgovarajuće da se neću usuditi da instaliram nekompatibilan drajver za tastaturu.

Link to comment

Registry fora? Moguce ali ne verujem. Kome bi bilo u interesu da ugasi sve tastature?U svakom slucaju lakse je ovo sa nekim programom.

Link to comment

Sutra probam sa ovim:

Go to Control Panel–>Click Accessories and check all the check boxes and then click OK. This may also solve the problem.
Samo da proverim da i to ne isključi spoljnu tastaturu.
Link to comment

jel imamo poseban excel topik?ako ne - evo ovde, goruce je pitanje, dakle hocu da uporedim nazive u kolonama A i B, zasto mi ne radi preporucena=OR(EXACT(Bx; Ax:Ax))tj radi ali samo ako prepozna match u prvom redu, ako je match u drugom i trecem vec daje false rezultat :isuse:

Edited by lostfanforever
Link to comment
Jel se muci ovakav komp sa sedmicom? Imam jedan netbook slicnih specifikacija pa ne znam sta da mu stavim kad mu konacno ubacim hard.
Instalitao na njega W7 za Netbookove. Ima aero i sve ostalo. Odlicna instalacija za sokocalca, zahteva najmanje 1GB RAM-a da bi radio aero. I radi odlicno.Ako imas zelju da skines tastaturu moraces malo da zapnes, nece lagano da izadje. Najbolje je da uzmes srafciger i da polako guras taj osigurac. Kako ima samo jedan pin????
Link to comment
jel imamo poseban excel topik?ako ne - evo ovde, goruce je pitanje, dakle hocu da uporedim nazive u kolonama A i B, zasto mi ne radi preporucena=OR(EXACT(Bx; Ax:Ax))tj radi ali samo ako prepozna match u prvom redu, ako je match u drugom i trecem vec daje false rezultat :isuse:
da odgovorim sama sebi :Dne radi jer uporedjuje samo dve vrednosti a ne jednu sa citavim drugim nizomtj radi i za drugi i treci red ali mora da se ide manuelno =OR(EXACT(B1; A1);EXACT(B1;A2);EXACT(B1;A3))bas sam pametna :isuse:ja imam 30 000 rows :lolol: , sto ce reci odoh da bistirim neki essential training video kurs Edited by lostfanforever
Link to comment

pa jesam guglala al mozda neko zna da gugla boljeevo mog resenja, kao http://office.micros...P010079177.aspxs tim sto su pogresili, nije =OR(EXACT(B2, A2:A4)), nego =OR(EXACT(B2; A2:A4)) radi posao ali samo za row 2btw. sa linka moj je primer ovo sa jabukama i grozdjem :ss1:

Edited by lostfanforever
Link to comment

oce hvala! makar na uzorku od par redova...osim (!) kad su jabuka i jabuka u istom redu tad daje false :lolol:sad ovo da iskombinujem sa onim mojim koje samo isti red i gledaedit: ne radi! daje mi false positives

Edited by lostfanforever
Link to comment
Zaboravio da napišem šta je bilo sa kertridžom... Zamenili su mi za drugi, sa validnom zaštitnom nalepnicom (novijeg tipa, ova ima i QR kod) i od drugog uvoznika. Trebalo im je 2-3 dana da se razmisle i jave da dođem da zamenim. Kutija je identična, ali godina uvoza i datum proizvodnje noviji. Objašnjenje za to šta se desilo nisam dobio, ali moj tip je da je jedna od sledeće tri stvari. Ili je kertridžu istekao rok upotrebe, a oni ga i dalje prodaju umesto stavljanja van opticaja, ili su štancali svoje nalepnice i lepili preko kineskih primeraka, ili su neke korporativne kutije sa iskorištenim nalepnicama koristili za pakovanje kineskih primeraka. U svakom slučaju, teško da je za to znao samo dobavljač, kontam da radnje imaju neku kontrolu kvaliteta onoga što prodaju, nije valjda sve postalo buvljak, boba mu. Kako mi je strepnja jača od nade, kontam da će ovaj koji sam ja vratio komotno uvaliti nekom sledećem ko u nekom od objekata koje snadbevaju dođe da kupi. Ime radnje/dobavljača ne bih ovako, ako neko planira da kupuje pa ga interesuje, može PM.edit:mob-typos Edited by Oxymoron
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...