Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Bio si jasan, i ja tako odgovorih. Spoljna tastatura za ubuduće, samo da ovu nekako isključim - iz BIOS-a nema mogućnosti, preko device mamangera opcija zasenčena.

Edited by CTale
Link to comment

Ne mogu da je izvučem iz ležišta (ima samo onaj jedan pin koji treba gurnuti nazad, ali ne mogu da je nateram da se odvoji i da počne da izlazi).

Link to comment

Zeznuto. Verovatno bi izasla uz malo jaci cim al ko da rizikuje da polomi nesto.Jel se muci ovakav komp sa sedmicom? Imam jedan netbook slicnih specifikacija pa ne znam sta da mu stavim kad mu konacno ubacim hard.http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/document.jsp?lang=en&cc=us&taskId=120&prodSeriesId=4004494&prodTypeId=321957&prodSeriesId=4004494&objectID=c01891224

Edited by katamaran
Link to comment

Pa ne bi trebalo. Gledao sam neke tutorijale, i činjenica je da ovaj D250 ima samo taj jedan pin. Čak ni vizuelno nisam našao nigde nikakav šraf ili neki drugi pin.

Link to comment

Ako se interna tastatura ne menja i koristiće se zasebna usb tastatura, ne kapiram što ti je baš zapelo da disejbluješ ovu tastaturu?

Link to comment

@katamaran: Nema. Samo jedan. Gore na linku počinje demontaža na 1.43.Sad opet gledam tastaturu: ima sa strane pinova koji su deo kućišta i nailaze preko ruba nosećeg dela tastera, tako da deluje i zapravo nemoguće skinuti je sa gornje strane.

Edited by CTale
Link to comment
Ako se interna tastatura ne menja i koristiće se zasebna usb tastatura, ne kapiram što ti je baš zapelo da disejbluješ ovu tastaturu?
Zato što ostaje aktivna i neki tasteri, poput strelice na gore, ponekad budu aktivirani iako nisu pritisnuti.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...