Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

...baš uf.to mi ne deluje kao "elegantrno" rešenje ali opet.... bolje i to nego da se šokiram prevodima "zaglavilo se" (knock up) ili "u dobru i zlu (Silver Linings Playbook)

Link to comment

Nije eleganto u smislu što moram da kopiram link sa imdb-a kliknem na hidemyass i onda "paste"-ujem u adres bar-u.Ili ja to radim pogrešno?

Link to comment

a kako dolaziš do tog linka? preko gugla? pa pokreni google u proksiju? ili pretražuj direktno u imdb koji je startovan iz proksija. NIje baš da te razumem

Link to comment
Nije eleganto u smislu što moram da kopiram link sa imdb-a kliknem na hidemyass i onda "paste"-ujem u adres bar-u.Ili ja to radim pogrešno?
Resenje bez konstantnog kopipejstvovanja bilo bi da instaliras neki od proxy add-on-ova u Firefoxu. Naprimer autoproxy:"With AutoProxy, you no longer need to switch your proxy status between on & off manually. If you prefer to visit a website via proxy, just add it's domain to AutoProxy's preference. After that, when you surfing, specified websites will be transfered through proxy while leaving others connect directly." Edited by Radagast
Link to comment

.. jebiga loše objašnjavam.da probamo na konkretnom primeru:ti sad postaviš link ka ovom filmu i kažeš da je to film "Blast from the Past", zapamtim link pošto gledam PPP na poslu ili nekom trećem mestu (gde nemam pristup imdb-u)posle par dana kliknem na link (on automatski prevede na Srpski) i ja se pitam - što sam ja snimio link ka ovom filmu?Ili sličan scenario...

Link to comment

Skidam neke fajliće sa netloada. 75 je šljakalo lepo, al' kada treba da skinem 76, avast mi daje do znanja:1.jpgDa ga skidam ili ne?

Link to comment

Nešto i ja to kontam, al' znaš šta me buni: svi ostali delovi iz istog netload foldera su ok, samo taj jebava. A, taj jedan mi fali da kompletiram fajl...

Link to comment

moj računar bio na popravcitj. nije bilo popravke, sve dobro, a ona kočenja i ostali problemi, sve manje-više zbog drajverajoš mi nešto podesio u biosu, očistio nešto (ne znam šta) i sada radi kako treba :) kaže, ne treba mi grafička za acad, dovoljno je ova integrisana i kaže, super mi je mašina

Link to comment

Uzeo neki HP Print Cartridge, otišao na hp.com/go/ok, ukucao šta treba i kaže "Product <jedanaestocifreni_kod> is invalid"... Vizuelno, hologramska nalepnica deluje okej (sve se mrda kako na sajtu kažu da treba), kutija deluje neoštećeno, nalepnica kaže uvezla naša firma preko Hrvatske, piše poreklo Malezija, kaže još jedna nalepnica i da je ležalo u nekom magacinu u Čačku pre dopremanja.Je l' se još nekome dešavalo da kertridž ne prođe tu oriđinale™-verifikaciju? Mislim, svakako ću smoriti garija iz renomirane™ beogradske IT radnje da mi ga zameni primerkom koji se na Hewlett-Packard sajtu pinguje kao validan ili vrati novce i što se mene tiče biće sve okej, ali značilo bi mi da znam da li je još neko imao sličnih problema. Prošli put kada sam kupio nešto HP-ovo, proizvod je glatko prošao verifikaciju.

Link to comment

Pa očigledno je falsifikat. Teško da originalni proizvod neće proći validaciju.Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...