Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Nemoj da ugrađuješ nikakve addonove - što više addonova (pogotovo "neoficijelnih" odnosno 3rd party) imaš, imaš više potencijalnih rupa, usporavanja sajta itd.Otvori lepo google analytics nalog koji je džabe i prati statistiku preko tog GA panela, a svoj sajt ostavi klot. Čak i da sutra promeniš portal i pređeš na Drupal, WP ili nešto treće, možeš da nastaviš da koristiš isti analytics nalog.

Link to comment

gogolj analitika, moje je mišljenje, loše je rešenje.empirija; pre nekog vremena, imao sam probleme - njihove ponude, u vidu nanovnih postavki, štikliranja, odštikliranja, restartovanja, te reinstalacije, behu neuspešne - sistem ristor, na par dana unazad, je pak objasnio.

Edited by boshoku
Link to comment

Šta si to morao reinstalirati odnosno za šta ti je trebao system restore?Jedno desetak domena vodim na tome već godinama unazad, portali menjani, custom razvoj, sve uvek radilo kako treba, pogotovo što ni na GA strani nije sve po defaultu, nego su cepani još izveštaji po poddomenima, filtrirane stvari koje ne treba da se računaju itd. Mislim, da, najbolje rešenje je sken logova na istom hostu (pa čak i awstats varijanta), ali kontam kad neko za Joomlu uopšte pita tako nešto da nema svoj root server i da mu je najlakše da lupi samo GA kod u header ili footer sajta.

Link to comment
Nemoj da ugrađuješ nikakve addonove - što više addonova (pogotovo "neoficijelnih" odnosno 3rd party) imaš, imaš više potencijalnih rupa, usporavanja sajta itd.Otvori lepo google analytics nalog koji je džabe i prati statistiku preko tog GA panela, a svoj sajt ostavi klot. Čak i da sutra promeniš portal i pređeš na Drupal, WP ili nešto treće, možeš da nastaviš da koristiš isti analytics nalog.
Taj plugin ionako koristi samo Google Analytics. Pretpostavljam da ne radi nista drugo osim da uneses svoj ID, ili da izaberes opcije koje mozda covek ne ume rucno da namesti. Ovaj drugi deo je tacan i nema potrebe za pluginom, osim ako neko bas ne ume. U tom slucaju je bolji plugin. A i ako promeni cms, moze da nastavi da koristi isti ID, tako da ni to nije neka prepreka.U kvalitet podataka ne ulazim... mada ni meni nije jasno kakav system restore. Edited by Venom
Link to comment
Jel se desavalo nekom da mu Mozzila odlepi? Meni sad sta god da otvorim krene da ucitava i onda blokira na sekundu dve pa nastavi. Anyone?
Moguce da je do nove verzije Flash Player-a. Meni pavi sranja pri emitovanju klipova, pucka zvuk...
Link to comment

Šta smo rekli, šta se radi (osim migracije iz zemlje) po pitanju prevoda na IMDBu?capturebmd.jpg

Edited by eye of the beholder
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...