Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Aj dok smo u toj materiji, meni kada upalim komp ne ulazi PC direct u win, već stane na ekranu kada stoji moj user name i tek kada kliknem na njega, ulazi u win. Kako da uklonim taj korak?

Link to comment
Aj dok smo u toj materiji, meni kada upalim komp ne ulazi PC direct u win, već stane na ekranu kada stoji moj user name i tek kada kliknem na njega, ulazi u win. Kako da uklonim taj korak?
istorun pacontrol userpasswords2
Link to comment

Aj probaj tako što se izloguješ kao admin, loguješ kao pp i promeniš u Control panelu, pod users "way the users log on".Ukineš welcome screen i sl.http://support.microsoft.com/kb/291559

Link to comment

Kad smo već kod instaliranja, hteo bih da pređem sa XP-a na Win 7. Imam dve particije - jednu sistemsku sa programima, a drugu za filmove i muziju. Pitanje je možda malo bezveze, ali da li mogu da formatiram samo sistemsku particiju i tu turim sedmicu, a da particiju sa filmovima i muzikom ne diram?

Link to comment

evo i vamotm, da stavimimam, na papiru, relativno dobru mašinu, ali u praksi to nije tako, sad već počinje da smara sa nekim ludovanjimapošto sam totalna tabula rasa za hardver, zanima me gde mogu da odnesem ovo čudo i može li to sve da se istestira i da se vidi gde je problemradim u acadu i neke zahtevnije komande uopšte ne mogu da uradim, ukoči se ili me izbaci na onaj plavi ekran i onda nešto tamo broji do 100, dampinguje, šta li, nemam pojmai još mi je redovna pojava da se ekran zacrni, tj. displej drajveri prestanu da rade, to traje par sekundi pa se vratitakođe, w eksplorer svako toliko prestaje da radi, ono, vrati se kao sam, al' sve skupa smara neviđeno, a mašina bi kao trebalo da je dobraovako stojicomp.JPG

Link to comment

mislim da je samo integrisana, po očitavanju memorijetako da - verovatno memorijaedit: inače to da ekran zacrni umesto da uradi, recimo, fejd, se i meni dešava na sedmici na integrisanom intelu, malo je bolje od kako sam stavio nove drajvere

Edited by Vapad
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...