Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Instaliram XP, zakuca na 8% (u donjem desnom ucitava neke drivere), onda mi izbaci obavestenje verovatno neka gvozdjurija riknjava (kontam hard). Hocu da uzmem drugi hard i da na njega instaliram win, ali za svaki slucaj bih ga testirao da nema i on neke bad sectore, pa me zanima neki programcic za to.Hitno mi je, ne mora neki paket alata ili slicno, samo neki osnovni scan HDD-a (boze al sam se nalupao, verovatno umirete od smeha :D )
Može to biti i memorija, i loš cd (ako instaliraš sa cd-a) pa i loša magistrala
Link to comment

Pa izvadi jednu i probaj, potom izvadi drugu. CD je verovatno ok, dočim je sasvim moguće da je praistorijski uređaj CD na izmaku snage. Na hirensu imaš programe više proizvođača. Ako bi, pak, da testiraš na nekoj drugoj mašini onda skini program sa sajta proizvođača.

Edited by Vapad
Link to comment

Najveca "misterija" je u tome sto je dvd rom izgurao instalaciju (iako jeste praistorija u pitanju, jebene advokatske kancelarije mame moga druga :rant:) podigao sistem i onda se posle par sekundi sam restartovao?!?! I sve tako, over and over again.

Link to comment

1 slot cist, drugi sacuvaj boze, sad ih ocistio i taj prljavi stavio u treci nekorisceni slot.Pokrenuh instalaciju protera tih kobnih 8%, cekam da zavrsi. Na 8% je restartovalo vise puta.

Link to comment

Tablet Huawei S7-301u Android 3.2 Kako preko ovog sokoćala da gledam balkansport i prenose utakmica? Kada to pokušam, piše mi da moj browser (imam i fabrički i Mozilu beta) ne podržava Javascript. Ne znam kako da instaliram ni Javu, ni Flashplayer. Molim za pomoć.

Link to comment

javu ne možeš nikako, a flash samo skini .apk negde pa instaliraj.Elem, bolje i elegantnije rešenje ti je AlwaysOnPC, to ti je emulator PC Linux mašine, imaš i JAvu, i flash, i office i sve živo. I radi odlično, što je najvažnije.

Link to comment

Zasto bi gubio garanciju? Nije tačno. Pa to je jos samo jedna aplikacija i ništa više. Tvoj originalni sistem ostaje netaknutПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment
Ok...ali tako mi rekoše...ajde, ako imaš neki dobar link za to pošalji mi u pp ili ovdje. Hvala :)
Ako prolazis pored te prodavnice molim te pitaj ih zasto bi izgubio garanciju, bas me interesuje.Cini mi se da je ovo slucaj kad "strucnjak" namirise "poznavaoca".
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...