Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Nije vezano za backup nego za System Restore. Ako se rade shadow kopije i postoji restore od prije kritičnog trenutka, verzija postoji. Ako nema UI u file properties, može se i ShadowExplorerom do njih.

Link to comment
Nije vezano za backup nego za System Restore. Ako se rade shadow kopije i postoji restore od prije kritičnog trenutka, verzija postoji. Ako nema UI u file properties, može se i ShadowExplorerom do njih.
Da li radi za dokumenta, meni system restore nikada nije dirao dokumenta, to je radio backup?U stvari system restore kada se radi on i napominje da neće menjati lične podatke kao što su dokumenta, slike, etc.EDIT bez edita - probao shadowexplorer i on vidi u prethodnim snimcima txt i pdf fajlove koji su sada obrisani, tako da vredi probati.Takođe, hvala Rođeru na infu! Koristiće.
Link to comment
Prošla verzija je vezana za windows backup, ukoliko nije podešen i urađen ni ta opcija nije moguća.@moca: da li si ikada ikome slao taj izveštaj?to je jedina opcija.
Ma nije moj nego drugarov izvestaj. Nije nikom slao jbg. Sta da se radi kucace izpocetka.
Link to comment
Ma nije moj nego drugarov izvestaj. Nije nikom slao jbg. Sta da se radi kucace izpocetka.
Čekaj, nije kraj. :)Vidiš da je došao rođa. :DKoliko sam probao, kratko, predlog je sledeći, skine shadowexplorer, izabere draj na kome se nalazio izveštaj, pogleda da li ima, pored drajva gore levo, da izabere neki prethodni datum, ode do lokacije i pronađe taj izveštaj, eksportuje ga na negu drugu lokaciju radi testa, proveri da li je sve tu. I ako jeste-dođe rođi pivo.
Link to comment
Da li radi za dokumenta, meni system restore nikada nije dirao dokumenta, to je radio backup?U stvari system restore kada se radi on i napominje da neće menjati lične podatke kao što su dokumenta, slike, etc.EDIT bez edita - probao shadowexplorer i on vidi u prethodnim snimcima txt i pdf fajlove koji su sada obrisani, tako da vredi probati.Takođe, hvala Rođeru na infu! Koristiće.
Volume Shadow radi cijelu particiju, ne jebe što je što, nego restore neće dirat dokumente.
Link to comment

Imao, nepraktično.Sama torba je užasno teška i glomazna tako da nošenje na ramenu pretstavlja problem.A realno, više ćeš je tako nositi nego što ćeš je vozati.

Link to comment
Ne mora biti pcmcia verzija, imaš eksternih usb boxova, tipa Terratec S7 ili Hauppage WinTV Nova ili onaj Technisatov SkyStar. Mislim da svi oni imaju i slot za CI modul, a putem USB-a onda povežeš na laptop (ili desktop).
Ova sokoćala postaju sve jeftinija, nije naodmet nabaviti i adapter za kačenje antene sa običnim konektorom, jer je antenica koja stiže uz sokoćalo vrlo mala, a uređaj ima MCX konektor koji ovde nije široko u upotrebi.
Link to comment

Ljudi, ne znam da li je bilo, ali u poslednjih mesec-dva su hakovani i moj sajt i jos cetiri iz mog najblizeg okruzenja. Svi su bili na Joomla-i.Definitivno nema veze sa provajderom, padali su i na Eunetu, i na Orionu, najvise na Veratu. Sve se svede na isto: provale unutra i salju spamove. Neki provajderi na vreme suspenduju i arhiviraju, pa se posle samo vrate, moj nazalost moram da radim od pocetka. Prilican smor.Ima neko dobar savet kako malo pojacati zastitu?U svakom slucaju, svi ostajemo na Joomla, jer smo jednostavno navikli, naucili alate za azuriranje i mrzi nas da resetujemo mozak. Hvala unapred.

Link to comment
Imao, nepraktično.
Imao ili imao? :DŠalu na stranu, da, razumem problematiku, ali em nije za mene, em se neće koristiti u klasičnoj urbanoj sredini, pa sam se složio da je worth a shot potražiti. Sad sam pogledao i Samsonite ponudu u Stylosu i svi modeli su mi ili preskupi (16.500+) ili premali (u njih ne stane 17.3" lappy). Ovi što uvoze Hamu ne drže te sa točkićima, Solo kao brand nema da se nađe, Targus isto nigde da se kotrlja...... anti-točkaški lobi! :mad:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...