Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ne mora biti pcmcia verzija, imaš eksternih usb boxova, tipa Terratec S7 ili Hauppage WinTV Nova ili onaj Technisatov SkyStar. Mislim da svi oni imaju i slot za CI modul, a putem USB-a onda povežeš na laptop (ili desktop).

Link to comment

Imam problem sa zvukom u nekim filmovima: npr nema tona konverzacije glumaca, ali ima muzike u filmu tona generalno. Nije moj komp pa na brzinu pokusavam da resim problem, nemam predstavu o cemu se radi.

Link to comment

može biti da je 5.1 pa da čuješ pogrešne kanale. kada ga pustiš preko VLC playera u audio pogledaj audio track i channels

Edited by Vapad
Link to comment

Drgor radio neki izvestaj u excelu i greskom umesto da ga snimi kao novi on ga je presnimio preko proslomesecnog. Jel postoji nacim da se izvuce presnimljeni izvestaj?Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Noup.
Kao sto sam i mislio.Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Ja u Windows 7 Ultimate imam Previous versions. Sad sam baš provjerio za jedan .xls i ima starija verzija.
Link to comment

Ja gledao kod sebe (W7, Office 2010), imam samo poslednji autosave, a taj se briše kad uradim save iz programa, dakle dobar je ako ugasiš word (excell) bez da si se snimio, onda te spašava...Doduše, možda može da se podesi da čuva više iteracija, ne znam...De si bre Rođo :)

Link to comment

Prošla verzija je vezana za windows backup, ukoliko nije podešen i urađen ni ta opcija nije moguća.@moca: da li si ikada ikome slao taj izveštaj?to je jedina opcija.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...