Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Block Content na operi omogućava da biraš elemente koje želiš da blokiraš, ima dobrih dodataka na firefoxu i hromu koji rade isto. Ali baš da blokira reči, nisam čuo.

Link to comment

To možda može, (ukoliko pratiš npr. preko RSS fidova Blici slično) da se odradi preko filterovanja RSS-a. Nisam posebno istraživao ali pominje se nakakav Feed Rinse, ili pak Yahoo Pipes. Neko će se već ubaciti sa podrobnijim idejama...

Link to comment

Moze li neko ko je kod lelekoma i ko ima ruter Huavei HG530 a kome se laptopovi konektuju bez problema na vajerles da mi skrinsotuje sva podesavanja koja je postavio da bih uporedio sa mojim jer vise ne znam sta da radim.

Link to comment

Ma ne pomaze. Namestao sam sve moguce varijante ali nikako da uspem i to. Kod devojke imam isti problem al kod nje ga resim tako sto ne stavim sifru na wi-fi inace sa sifrom isto sranje, konektuje se i odmah prikaze "no internet access" ali ostane konektovan i nista ne moze da se otvori.Zato i trazim da mi neko da skrin sotove da uporedim. Na kraju ce ispasti neka glupost koj sam stiklirao ili sta ja znam.

Edited by Moća
Link to comment
Ma ne pomaze. Namestao sam sve moguce varijante ali nikako da uspem i to. Kod devojke imam isti problem al kod nje ga resim tako sto ne stavim sifru na wi-fi inace sa sifrom isto sranje, konektuje se i odmah prikaze "no internet access" ali ostane konektovan i nista ne moze da se otvori.
Probao reset modema?Imaš još neki uređaj da vidiš da li je do modema ili do računara/telefona...?
Link to comment

Pa da, fabrički restart.A i dešavalo se da piše no internet a da internet radi, takođe se dešavalo da ne radi ni na jednom do na 1 kanalu, ali ne na takvom uređaju, no ipak probaj.

Link to comment
Probao i reset. Mobilni sa androidom se kace bez problema ali laptopovi i burazervo prestigio pad nece ni da opepele.
Ono baš reset na reset dugme? Ne reset kao isključi/uključi.Ne zameri, što ovako pitam kao da si mali, ali ima raznih reseta i restarta :)
Link to comment
Mogu li se dva ili više telefona nakačiti? da nije uključeno ograničenje broja uređaja koji se istovremeno mogu kačiti?
Palo mi na pamet, ili to ili zakucane MAC adrese, ali to bi morao izgubiti nakon fabričkog reseta...
Link to comment

Hm, recimi još nešto, iako ne radi na tri uređaja, ako sam dobro shvatio, da li si proveravao na računaru u services da li je startovan wlan autoconfig, btw, tamo gde imaš problem sa šifrom, da li si probao drugačiju enkripciju, wep valjda, sa lozinkom od deset karaktera. Takođe, da li si se ranije kačio već na taj uređaj sa tim imenom, da li si probao da zaboraviš taj uređaj u tabletu i na laptopovima, ili da mu promeniš ime na wifiu, da ga ne pamte sa drugačijom šifrom ili tako nešto...

Edited by Vapad
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...