Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

TP LINK TL-WN722N radi posao vec par godina bez problema. Teorijski protok 150 Mbps. Na kompu, bolje radi ADSL net preko njega nego preko kabla. Proveri da li je na toj listi.

Link to comment

btw jel moze na LG bilo koji ili mora njihov?edit: po ovoj slici pretpostavljam da ipak mora njihovhttp://www.nix.ru/autocatalog/lcd_tv_lg/108839_2380_draft.jpg

Edited by katamaran
Link to comment
TP LINK TL-WN722N radi posao vec par godina bez problema. Teorijski protok 150 Mbps. Na kompu, bolje radi ADSL net preko njega nego preko kabla. Proveri da li je na toj listi.
nije, jel ga koristis na panasonikovoj plazmi?
Link to comment
nije, jel ga koristis na panasonikovoj plazmi?
tek sada sam video da je tv u pitanju. citam forum preko telefona pa mi je teze da iskopiram link i vidim o cemu se radi, a ti nisi bio detaljan. ovo je za komp, a vecina proizvodjaca se stiti tako sto moras da kupis njihov wireless. izvini na gresci. u svakom slucaju odlican adapter.
Link to comment
Moze li zaglavljen piksel da ostane trajno zaglavljen? Nije mrtav jer prokletinja svetli crveno.
probaj da to mesto na ekranu istrljas nekom krpicom. meni je prosle godine na laptopu isto tako svetleo crveno, jedno nedelju dana, nijedan od testova mi nije resio problem, a odglavio se kad sam ga pritisnuo prstom, malo jace.
Link to comment

Pokusavao sam i to ali ne pomaze. Cekam da proradi pretraga na wbb pa cu da probam jos jscreenfix.Primecuje se samo na crnoj ili bas tamnoj pozadini pa cu nekako nauciti da ga ne primecujem :)Kad si ga sredio vise se nije pojavljivao? Kazu da piksel koji jednom zeza uvek zeza.

Edited by katamaran
Link to comment

e jebiga :(valjda ce se odglaviti nekako. ja posle nisam vise imao problema. doduse, mozda bi se i pojavio ponovo, ali je retard od brata je ispustio laptop pre mesec dana, tako da sam morao da menjam taj ekran.

Link to comment

Kazu da se vremenom obicno odglavi tako da ako jscreenfix ne pomogne prelazim na ignor + cekanje. Cini mi se da je prokletinja svetlija nego sto je bila jer se u startu lepo video i na win pozadini (svetlo plava) dok sada na toj pozadini ne mogu da ga nadjem cak ni kad nabijem nos u ekran :)

Link to comment

Serviser se već dva-tri dana jebede sa onim mojim laptopom. Probao je sve i svašta, u ponedeljak čeka da mu stigne neka dokumentacija, pa da pokuša još nešto (?), ali kako stvari stoje, misli da je čip na grafičkoj u pitanju (ako sam ga dobro razumeo) ili matična. A, to se ne popravlja. Sad, imate li ideju kod koga bi još u Beogradu mogao da ga nosim ili da definitivno odustanem od njega? Može i PM: A, kada smo već kod toga, trebao bi mi novi, a za to se prebacujemo na prikladnu temu...

Link to comment

Eh, jedini sa kojim sam radio, kako tako, je ugašen (preseljen u Niš). Ostale ne znam. Misli da je čip na grafičkoj? Heh, da, pa moguće je i to. Pregreje se pa proradi hladan lem. Ali to može da se preduva, postoji rizik da se spali nešto. Ali ako nema druge opcije onda može i to da proba. Cene preduvavanja su, ako sam dobro shvatio kolegu po BG oko 40e i daje se garancija od šest meseci. No, da ne lupetam...probaj komtrejdov servis (i njih je neko kupio valjda), i kimtecov, u njih sam ranije imao najviše poverenja.Komtrejd - Telefon servisa: +381 11 20 96 751 Kim-Tec - Tel: +381 11 20 70 684

Link to comment

ne znam za cene popravki, ali neposredno posle nove godine dosao je laptop sa disko-vrisko monitorom. komtec i komtrejd su bili preskupi. najkorektniji su bili u laptopcentar servisu. kimtec trazio 42000 din za panel, komtrejd rekli da zovemo posle bozica, a laptopcentar imao polovan za 60e, a nov panel za 120e.sto se maticnih ploca tice imas lika u ulazu preko puta greeneta na terazijama koji radi ploce. nosio sam ploce za desktopove, a ne znam kakav je dil za ploce laptopova.

Link to comment

Meni bio jednom svirnuo ekran na jednom laptopu kojem je istekla garancija; pitao prvo isto servis i ovi tražili paušalno oko 200. A pošto lap nije bio najnoviji, nisam bio siguran da ceo vredi toliko pa sam uzeo nov tft na eBayu za cirka 70€ i sam zamenio. Bar sam umesto originalnog kineskog reflektivnog modela uzeo LG-Philips mat ekran - važan je samo tip konektora i raspored onih rupa za šrafove, pa tako jedan ekran pasuje na x modela od različitih proizvođača. Ali razlika u ceni...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...