Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

OCR je skraćeno od Optical Character Recognition, odnosno prepoznavanje teksta. Recimo ABBYFineReader.A možeš da pokušaš i na samom tom sajtu odakle "ne može da se iskopira" da stisneš Ctrl+U u Firefoxu pa da pokušaš onda da iskopiraš.

Link to comment

Imam neki DVD, klasičan. Ima meni u kome ima 4 naslova za 4 klipa. Treba mi samo 1 od tih klipova da ga bačim u divx. Dajte neki software i neki advice ili samo software, pa ću ga čačkam sam...

Link to comment

sta da radim povodom seckanja yt klipova? secam se da je neko pricao ranije da to ima veze sa flashom? odnosno nekompatibilnosti izmedju novijeg flasha i stare masine. ako moze korak po korak... hvala

Link to comment

Ako gledas iz hroma probaj drugi browser. Poslednjih par nedelja se dosta ljudi javlja da ima problem sa Facebookom i YTB-om, a koristi GCH

Link to comment

izvukao sam usb iz kompa bez one eject procedure.i evo, sad je usb neprepoznatljiv i windows mi sugeriše da ga formatiram. avaj, format nije moguć. malo sam guglao i našao da treba da mu u disk managementu obrišem sadržaj, a onda da mu napravim novu particiju. to pravljanje particije nije moguće, kao ni formatiranje iz disk managementa. ima li neko savet ili da ga bacam u smeće? hvala puno!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...