Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ljudi i dalje imam problema sa modemom lelekoma! Kad ukljucim wi-fi samo Galaksi moze da se konektuje. Burazerov laptop nece, touchpad nece samo mobilni telefoni oce. Sta da radim sve sam zivo probao i sklanjao sifru i menjao sve zive parametre i nista zivo ne pomaze. H530 je modem.

Link to comment

Uzeo sam sedmoinčni tablet sa integrisanim GPS-om. Instaliran je Android 4.GPS program koji je instaliran je IGO My way (8.4.3.179971), od 17.februara 2011.godine, sa mapom Srbije "Serbia 2011.Q1" (NAVTEQ 110405)Ne postoji apdejt.Mapa Srbije (kao i Hrvatske) je veoma siromašna, ulice uglavnom nemaju brojeve, čak ni glavne.Postoji li za Android neki bolji i detaljniji program za navigaciju koji bih mogao da instaliram?(Zanimaju me pre svega mape Srbije, Hrvatske, Bosne, Slovenije i Crne Gore).Hvala :)

Link to comment

Smrdljiva Nokia nikako da izbaci detaljnu mapu Srbije. Sad su stavili neku dosta vecu od prethodne (po megabajtima) ali ne provaljujem nikakav napredak u odnosu na proslu osim sto su obelezili Dunav i Savu.

Link to comment
Ja se ne sećam gde sam našao linkove, ali se sećam da sam preko gugla pronašao takoreći odmah.A ima i na torrentima.
Guglujem dva sata, sve što se kontrasta tiče je mrtvo. Ako neka dobra duša ima instalirano, bio bih jako zahvalan da mi iskopira i pošalje.
Link to comment

Imam jednu sliku na kojoj se nalazi dosta teksta. Da li postoji mogućnost da taj tekst sa slike prebacim u formu txt ili word fajla a da to ne bude puko prepisivanje.

Edited by Moća
Link to comment

Ako si vičan alatima za obradu slike, možeš pozadinu da zabeliš, a tekst istakneš, pa pustiš neki OCR da obradi tu obrađenu sliku.Ako nije veliki tekst bolje prekucaj.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...