Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

perurbanX mode on/Historijane :s_p:/pereurbanX mode off :cry:Fuck, onda je kod (valjda) u mene neka jebada s certifikatima i njihovom špajzom. Srećom tu su Chrome i Ffox...Ali nije mi jasno, ulaz u eZabu šljaka.. Možda je i moj ISP u pitanju? Probat ću se spojit sjutra preko Bluetootha i moba.. :fantom:

Link to comment

Ljudi, imam jedan problem pa rekoh da pitam ovde za savet.Naime, imam problema sa ucitavanjem google, youtube-a a u zadnje vreme i slika na fejsu (neke ucitava, neke nece). Za prva dva sajta mi daje error, kao da mi je internet iskljucen. Not found, error, unable to connect. Slicno radi i za odredjene slike na fejsu. Isto mi se desava u tri browsera (Firefox koji jedini i koristim, Opera i IE). Probao sad da obrisem cookies i ostalo, ni to nije uspelo.Hosts fajlove sam vratio na default i tu isti sajtovi nisu uopste spominjani. Probao sam da ukljucim/iskljucim firewall i opet sam isto dobijao. Probacu i sa nekim drugim antivirusom (AVG do sada, nije nista pokazivao da je problem).Zna li neko sta bi mogao biti problem?OS je Windows 7, ako je to uopste bitno u celoj prici. :cry:

Link to comment

Šta raditi sa ATA diskom punim bed sector-a?Pokušavali smo da instaliramo xp na stariju mašinu i jedan hdd pun bs-a je kvario posao.Probao sam HDAT2 program sa Hirensa da sredi BS, ali bez uspeha.Sada je taj HDD izvađen, os intstaliran na drugom, manjem HDD-u, samo ne znam šta da radim sa ovim problematičnim?Da probam sanaciju nečim drugim ili da ga lansiram u kontejner ispred zgrade?(na njemu nema bitnih podataka)

Link to comment
IE9 64bit shljaka (ako das broj kartice i zaporku, verovatno mogu jos da ti si pomognem) :)
Radi mi i Zaba, ako te kopka...
evo i ja probao, sve šljaka, IE10
probao i preko mobitela via blutut, netje.Pa ako bi opet bili tako dobri i skrinšotnuli mi vaše security sekšne u advanced tabu Internet opšnza.. Unaprid zahvalan!
Link to comment
Mozes se pozabaviti s tim alatima, no ako je hardverski bad sector ona u kantu
Kako da prepoznam hardverski?Probali smo sa svim programima na Hirensu, ali, na polovini ili nisu videli hdd ili nisu uspevali da odrade "repair, regenerate".Ideja je bila da se zdravi gigabajti odvoje, ali nismo uspeli.Kojim programom da probam i proverim stanje diska (matori maxtor)?
Link to comment

Kad se na plocu Asus P8H61-M LX3 sa procesorom Intel® Celeron® Dual-Core G550 ubaci zasebna graficka, da li se onda sabira graficka snaga od oba ili se grafika sa procesora iskljucuje?

Link to comment

Ako neko kojim slučajem, možda, ima uploaded.net račun, molio bih da se javi pošto mi treba mala pomoć glede jednog fajla...

Link to comment
Kad se na plocu Asus P8H61-M LX3 sa procesorom Intel® Celeron® Dual-Core G550 ubaci zasebna graficka, da li se onda sabira graficka snaga od oba ili se grafika sa procesora iskljucuje?
Ne sabira se.
Fala! Riješijo problem.
No prob.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...